Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményetek? Ha nem jelentkez...

Véleményetek? Ha nem jelentkezne a gazdája le tudnák nyomozni hogy kinél van a telefon?

Figyelt kérdés
Szlovákiában leltem a buszon egy okos telefont cseh kártyával.Mivel ki volt kapcsolva és nem tudom a pin kódot sem igy nem tudtam hivni rola a mobiltelefon hozzá tartozó rokonait.A telefon minden esetre nálam van.
2015. nov. 29. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, ilyen esetekben van egy olyan opció, hogy befáradsz a legközelebbi rendőrkapitányságra, aztán ott előadod a történetet.

Viszont gondolom erre is van valami időkorlát, hogy mikortól számít esetleg a telefon a te tulajdonodnak, viszont ha csak úgy magadnál tartod, akkor az lopásnak minősül.


(és tekintve, hogy ezzel kapcsolatban megfogalmazódott benned egy kérdés, nem egy olcsó telefonról lehet szó, szóval igen, le tudják)

2015. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire érdekes személy a tulaj.
2015. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"le tudnák nyomozni hogy kinél van a telefon?"


Le tudnák - csak nem fogják.Ha esetleg nem Putyin hagyta Csehországban...Ám akkor Vaszilij és Grigorij úgyis megtalál ...de nem lesz vazelin.

2015. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Inkáb le adtam a legközelebbi rendőrségen.Nem akartam bajt hisz meglelték volna.utána olvastam az interneten.
2015. dec. 1. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!