Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony M4 acqua, Galaxy J5,...

Sony M4 acqua, Galaxy J5, vagy Huawei P8?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
P8.
2015. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
P8
2015. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most jöttem rá,hogy hülyeséget írtam, a P8 Lite az amire gondoltam.
2015. dec. 1. 22:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Az is jobb mint a J5.
2015. dec. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nekem az m4 volt a favoritom eredetileg. Mivel jobb nála a p8 ? nem cinikusan kérdezem,hanem mert kíváncsi vagyok és nem értek hozzá.
2015. dec. 2. 18:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Az meg már rajtad múlik,én a P8-at venném.A J5-öt az semmikép se,az M4-el meg nem nyúlsz mellé.
2015. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondolom a p8 alatt, ismét a p8 lite- érted.

A feleségem sony m4 akart venni, de egyik kolléganője lebeszélte róla. Amiket mondott, rá nagyon melegszik, hamar lemerül, valamiért néha minden indok nélkül megakad a szoftver, aztán 2-3 mp után megint megy rendesen. Kevés a 8 gb! Valamiért vacak a kép minősége, valószínű szoftver probléma miatt.

Utána néztünk a neten és az árukeresőn is a vásárlói vélemények is szinte a kolléganője véleményével egyeznek meg.

Utána akartunk venni egy huawei P7 telót, mert az van több ismerősömnek is és dicsérik. Szolgáltatóhoz mentünk először, de mondta p7 már régen nincs náluk, viszont a p8 lite-t javasolta helyette. Azt mondta ebben az árban veri az összes telefont. Mondom akkor kérünk egyet. Aztán mosolyogva mondta, sajnos mindenki szerint az egyik legjobb telefon így egyetlen huawei típusuk sincs és jelentkezési listát vezetnek, nem mostanában lesz. Így vettünk függetlent. Feleségem használja már 1,5 hónapja, de teljesen elégedett vele. Erős a wifije, gyors az egész telefon, semmi akadás nem volt még rajta. Kb. 4-5 naponta tölti. Esténként wifizik vele általában, de néha napközben is megnéz rajta ezt-azt. Képeket meg gyönyörűeket készít. Javaslom egyébként, hogy mindig nézzél utána a vásárlói véleményeknek. Mindig akad hülye, aki hülyeségeket ír, mert nem is ért hozzá, de azért ki lehet szűrni az igazságot, ha sokan írnak véleményt.

Mellesleg rendszeresen jön rá a frissítés is.

2015. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az m4-el kapcsolatban meggyőztetek, illetve a vélemények is,hogy ne vegyek. Valószínűleg P8lesz belőle. Köszönöm a válaszokat !
2015. dec. 3. 22:45
 9/13 A kérdező kommentje:
Ami miatt félek a p8-tól az az,hogy kínai.Most lenovom van és nem nagyon jövünk ki,konkrétan megfogadtam,hogy soha többé kínai telefont...
2015. dec. 3. 22:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Természetesen azt veszel amit akarsz. Nekünk van 8 éves lenovo notebookunk. Mai napi megy nagyon stabil, megbízható gép.

Szerintem az lenne a legjobb, ha bemennél egy boltba és magad kipróbálnád a telefonokat. Mi a mediamarkt-ban szoktuk kínozni a telókat, hogy milyen gyors, milyen a kézben, melegszik-e, szép-e a kép amit készít és hasonlók. Mondjuk sose vettem még ott telefont (sok mást igen), de legalább az ember kipróbálhatja és amelyik tetszik azt megveheti, akár máshol is. Így magad is meggyőzheted magad valamelyik telefon mellett.

Feleségem p8 lite-n kívül 2 ismerősömnek van még p8 lite-ja, illetve kettőnek volt p7, egyiknek már P8 van. Ezek mind elégedettek vele. De van ismerősöm szintén 2 akinek sony Z1 van és tökéletesen elégedett vele.

2015. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!