Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A következő készülékek közül...

A következő készülékek közül melyik a legjobb? Samsung Galaxy S5 Neo, Honor 7, Huawei P8

Figyelt kérdés
Melyik miért jobb a másiknál?
2015. nov. 19. 19:56
 1/2 anonim válasza:
Nekem volt már több samsung telefonom, de mikor angyjábol egy éve megvolt elkezdett elromlani. Nem érzékelt rendesen, de volt hogy nem tudtam telefonálni sem, majd ezután egy nagyjábol félév után teljesen meghalt. Most huaweim van (p7) nekem ez a márka eddig nagyon bevált, k ndenki ajánéotta, mert sokáig birja (állitolag). Már másfél éve használom és eddig nem nagyon vettem észre olyan dolgokat amik esetleg azt sugallabák hogy romlik.
2015. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

s5 neo:-pozitívum:por és vízállóság,pulzusmérő,8 magos processzor,super amoled kijelző,infra,

-negatívum:néha gyengébb a samsung exynos prcija mint a snapdragon801,2G ram,a kamera makrója egy kicsit gyengébb mint a riválisai, nincs ujjlenyomatolvasó,

Honor7:-pozitívum:3G ram,infra,20mp es kamera,fém ház,ujjlenyomatolvasó,2led vaku,

-negatívumok:szar a kamera/hiába 20 mp-es nem az igazi,beakad/3g ramnál az ember nem kérné ezt/,nincs optikai képstabilizátor,gyenge a grafikus gyorsító,

huawei p8:-pozitívum:3G ram,fém ház, jó kamera,jó processzor,

negativum:nincs infra/ebbe nem vagyok biztos/, és ennyi

remélem tudtam segíteni.Én a Huawei p8-at ajánlanám/próbáltam már mind a készüléket/:)

2015. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!