Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hamarosan szeretnék venni egy...

Norbi-5 kérdése:

Hamarosan szeretnék venni egy új telefont, de nem tudok dönteni Iphone 6,6s vagy Galaxy s6, s6 edge vagy HTC one m8-m9, vagy vagy Galaxy note 4 Szerintetek melyik a legjobb telefon? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Iphone-t ne.Azért mert több 170k-t fizetsz: 1gb ramért,1.4-es prociért,meg xy giga helyért.(pl 64gb,ami soha nem fog megtelni:D) De azért a cameraja elég faca.De ez az én véleményem.
2015. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
iphone 6s
2015. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel! Szerintem se érdemes megvenni!
2015. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem sima iPhone 6-om van és imádom. Rám nagyon igaz a mondás, hogy "ha egyszer Applet veszel, utána már csak azt akarsz." Ezelőtt volt 4Sem és 5-öm is. Eddig ezt szeretem a legjobban. Hozzá nem értő szemmel nézve gyönyörű képeket csinál, viszont a facecam annyira nem. Gyors, megbízható, nekem a töltő és a fülhallgató is mindig tökéletesen szuperált (még most is működnek a régiek is)

Nyilván a többi telefonról nem tudok nyilatkozni, de az iPhone akkor is jó, ha sokan fikázzák.

2015. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az Iphone 6 ban csak a kinézete tetszik, és hogy nagyon gyors, hiába csak 2 magos, és persze hogy fém házas

A Galaxy s6 edge is nagyon tetszik, csak az a bajom vele hogy üveg a hátulja és igy gyengének találom, ha le ejteném valószínű be törne

2015. nov. 29. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom más véleményét elfogadod e, de csak ezek jöhetnek szóba? Mert a HTC-n kívül a többi divat telefon. Nekem galaxy s6-om kölcsönbe volt 2 hétig. Az én erős használatom mellett háromszor fagyot ki. Képeket nézve egyébként a Samsung a legjobb (szerintem)

De a piacon most ami van telefon azok közül ajánlanám a Sony Z5: ami az egyik legjobb telefon szerintem most

Nexus 6-ot: Nem rég jelent meg, de azért a 32GB lehet nem bővíthető, de sose telik meg és 6 inces kijelző bár ennek a kamerájától nem kell csodákat várni.

Huawei P8 Lite: ezt is csak ajánlani tudom. Nekem p7-em volt és teljesen meg voltam vele elégedve. Ez még bővíthető is.

Ide még felsorolok párat:

LG G4

Honor 7

Lumia 950


Amiket te felírtál azok közül viszont szerintem egyértelmúen a HTC m9

2015. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen

De Lumia, Huawei , LG kizárva

Az Iphonról szerintem én is lemondok, rohadt drága és nem is tud sok mindent, az egyetlen ami jó benne hogy gyors

Galaxy S6 Edge és HTC One M9 között gondolkodom még, a htc nek a fém háza tetszik nagyon,ha a Galaxy S6 hátlapja is fém volna, akkor tuti az maradna

2015. dec. 4. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:

A Samsung (szerintem) az android legalja.

Ha már ez a kettő közül kell választani egyértelmű, hogy HTC m9.

A Galaxy s6 edge-vel annyit érsz, hogy 3 hónapig villoghatsz vele azután gajra megy.

Viszont tudok még ajánlani párat:

Meizu MX5

Xiaomi mi4

ASUS ZenFone 2 Dual

Sony-kból szinte bármelyiket

Microsoft lumia 950

Motorola Nexus 6

Motorola Moto X

OnePlus 2

ZTE Nubia X6

ZTE Nubia Z9


Ezeket ajánlom.

2015. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!