Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek Microsoft/Nokia...

Van valakinek Microsoft/Nokia Windows Phone-ja?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, nem tudom, mi a legpontosabb neve.

Nektek milyen van, mennyire szeretitek, vagytok vele elégedettek?

Ott az értesítések hogy jelennek meg?

Szinte ugyanolyanok az alkalmazásai, mint androidon?



2015. nov. 29. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egy Lumia 930-asom van valamivel több, mint 1 éve, és imádom, még mindig ugyanolyan akadásmentes,gyors, mint újkorában, Win 10 van rajta és nekem nagyon tettszik.Az alkalmazások száma nemsokára gyarapodik, de amik most vannak is nagyon jók, pl. mindenféle Lumia alkalmazás, van jó pár nagyon jó játék stb. Az értesítések kb. ugyanúgy jelennek meg, mint Droidon.Androidról váltottam, de nem bántam meg.
2015. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem Január van egy 535-öm, és nagyon-nagyon jó telefon. Nem laggol, nem akad (ami a Droidról nem mondható el). Én is Androidról váltottam, de nem bántam meg.
2015. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, ezek alapján nagyon szimpatikusak lettek ezek a telefonok. :)
2015. nov. 29. 13:50
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Nekem egy windows 10-es tabletem van ami azért nem ugyan az mint a wp. De azt sikerült megtapasztalnom hogy mennyire kevés alkalmazás van rá. Én emiatt biztos nem váltanék wp-re. (Androidról) És szerintem ez nem is fog változni, hiába mondják hogy mostmár könnyebben lehet majd rá fejleszteni...
2015. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Írjon a kérdező, hogy milyen alkalmazásokat használ gyakran és mi leírjuk, hogy van-e WP-re.
2015. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De rendesek vagytok. :)

#4: épp most kerestünk tabletet inkább jatszasra, és én gondolkodtam windowsos tableten, de akkor jó döntés volt androidosat választani.


Nem túl sok alkalmazast használok, néha letoltok 1-2 játékot, de viszonylag hamar törlöm is őket, egyedül candy crush-sal játszom rendszeresen. Ezen kívül Facebook, messenger, viber, weheartit, instagram, bongeszok és virusirto van jelenleg telepítve.

2015. nov. 29. 17:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Candy Crush van, Messenger van, We Heart It van (nem tudom, hogy erre gondoltál-e), Viber van és Instagram Beta van.
2015. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és természetesen vírusírtó nem kell WP-re
2015. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam. És a beta is ugyanolyan?
2015. nov. 29. 17:49
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem kell? Hogy-hogy?
2015. nov. 29. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!