Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry féle Android vagy...

Blackberry féle Android vagy Windows10-es telefon?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok. Mindegyik ígért hetet havat aztán a végén egy csomó minden kimaradt a végleges telefonokból.

Melyiknek van nagyobb jövője? Hosszútávon gondolkozom...



2015. nov. 18. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyikekre gondolsz?
2015. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A windows phone (jelen esetben már win 10) még mindig a legmegbízhatóbb operációs rendszer. Én a helyedben nem vennék blackberry priv-et, hanem inkább a lumiát.
2015. nov. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

@Komment Huszár:

Blackberrys Android csak egyféle van az új PRIV.


Win10-re pedig a 950-es sorozat lesz az új, de a 640-re is kijön és a 930-ra is.

2015. nov. 19. 07:36
 4/5 anonim ***** válasza:

én a Priv-et választanám.

biztonságosabb mint a sima androidos telefon.

windows 10 mobilra meg még ki se jött (nem?) így nem épp bejáratott rendszer.

2015. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettessel értek egyet. Az új modellek (pl950) pedig a windows10 mobile rendszerrel jönnek már ki. Ha pedig sikerülni fog a Microsoft terve, hogy egységesítse a platformot a hordozható és asztali eszközökön, akkor messze a legjobb rendszer lesz telefonon is a windows10.
2015. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!