Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon a jelszó kérésének...

Telefonon a jelszó kérésének kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám kikapcsolni, hogy jelszót kérjen a telefonom? Samsung galaxy j1 típus telefonom van, be volt állítva egy rövid ideig, hogy kérjen jelszót, ha fel akarom oldani a képernyőzárat. A beállításokban rámentem a dekódolásra ( ugyanott volt, ahol a jelszót lehetett beállítani ), gondoltam ez az, amivel ki lehet kapcsolni, de továbbra is kéri a jelszót. Valami ötlet, hogy mit tehetnék?

#jelszó #telefon #dekódolás #samsung galaxyj1
2015. nov. 29. 15:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, egészen pontosan titkosítottam az eszközt ( és ha jól sejtem, ez nem visszavonható... ) de akkor a dekódolás funkció mit takar?
2015. nov. 29. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!