Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz-e hogy az okostelefonok...

Igaz-e hogy az okostelefonok kamerajaval figyelni lehet a telefon tulajdonosat?

Figyelt kérdés

Hallottam errol, tudna valaki hozzaerto errol folvilagositani engem ?

Tehat ha pl. az asztalon van a mobilom, akkor a helyiseg torteneseit valaki lathatja a masik vegen a kameramnak.


Valahogy ugy mukodik a dolog mint a hotel szobakban az olyan tukrok, amelyek csak az egyik oldalrol tukrok, a masik fele nem fekete, hanem mint az uveg, atlatszo.



2015. nov. 29. 22:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Allitolag mar igy gyartjak oket, a naiv vasarlo errol nem tud; a gyarto ceg aktivalhatja a megfigyelest.
2015. nov. 29. 22:31
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igaz
2015. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem igaz, a telefon gyorsabb merüléséből kiderülne, hogy van valami probléma, akit technikailag jobban érdekelnek a mobilok, ők megnézik, hogy mik futnak háttérben a mobilon, így kiderülne, ha kémkedésre használnák a kamerát.
2015. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Igen igaz de nem így gyártják őket.

Ahoz, hogy valaki ezt meg is csinálja k'rv@ nagy hozzáértés kell hozzá. Egy szimpla "home" felhasználó nem tudja megcsinálni. De ebben nem sok tapasztalatom van. Amiben viszont 100% biztos vagyok mivel már én is csináltam van olyan is ha valakivel chatels Face-en, ő elküld egy fájlt akármilyen indokkal legyen akár az egy videó is és ezzel a videóval lejön egy program is amit te észre sem veszel és ha van webcamod ő lát téged akár akarod akár nem.

2015. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

De jól mondja a #3-as.

Ha ilyen lenne a mobil nagyon gyorsan merülne és ha elvinnéd egy komolyabb szakértőhöz az rögtön észrevenné a dolgot.

#4-es voltam.

2015. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az háttérhatalaom által írányított illuminatis gyíkemberek figyelnek mindenkit a haarp központból, miközben chemtrailezik az agyad.



...

2015. nov. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezek telefonok két kamerával..ilyen egyszerű..ha valami turpisság lenne, azt már rég világgá kürtölték volna..

de..egy jobb hekker bármikor benézhet a telódba(is)ezért egy pici valamivel ragaszd le a belső kamerát..

nálam a tablet kamerája is le van takarva...most benézhet bárki..

2015. nov. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Szeretnétek ti csak olyan fontosak lenni, hogy bárki is a ti életeteket kövesse nyomon.

Most feltudnék hozni ezer meg egy indokot, hogy miért ordátlan nagy f*#zságok az ilyen konteók, de maradtok a tl;dr verziónál.


Nem, nem igaz.

2015. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!