Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek meilyk a legjobb...

Szerintetek meilyk a legjobb mobiltelefon 40000-ig?

Figyelt kérdés

Kritériumok:

Android 4.4-nél ne legyen régebbi rajta

Legyen jó kamerája

Ne legyen noname gyártója(legyen szoftveres támogatás, ne szűnjön meg a weboldal)

Lehetőleg ne legyen rajta sok bloatware, a launcher legyen normális

8GB ROM, 1GB RAM


Nem fontos, de előny:

OTG

4G(wifiről használnám úgyis)

16GB tárhely


A telefon az edigitaltól venném

//Eddig a Doogee X5 Pro-t és az Xperia E4-et néztem, de a kamera nem a legjobb



2015. nov. 30. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyi pénzért nincs jó kameráju mobil
2015. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, ettől még írhattok.

nem baj ha nem olyan szépek a képei, de azért ne legyen homályos.

2015. nov. 30. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem a legjobb a kamerája de az elvárásaidnak teljesen megfelel.Nincs rajta buherált launcher,nincs rajta bloatware,hosszú a támogatási ideje,jó az összeszerelése.

Motorola Moto E 2015.Doogee számomra ismeretlen,az E4 meg a nyomába se ér.

2015. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a bloatware, launcher, meg OTG lövésem sincs hogy mik, és bár nem az Edigitalban majdnem 50 ezerbe kerül, de a Mobilbirodalom-ban csak 39 ezerbe, az is nagyon jó webshop, na szóval az én ajánlatom LG Spirit C70 (H440n).
2015. dec. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

most az lg leont(a 3g-s verziót) néztem ki most

4g felesleges nekem, csak nézzük meg a mobilnet díjakat meg amúgy is van otthon net

szerintem a doogee kb olyan gyártó mint a xiaomi, csak nem annyira híres

a weboldalán letölthetők a firmware-ek hozzá

blotware= előretelepített, sokszor letörölhetetlen alkalmazás, amit a gyártó vagy a mobilszolgáltató rak laptopra, mobilra stb

launcher= szószerinti fordításban indító, androidnál a megjelenítő szoftver. a doogee x5 pro-n ronda kerekített sarkú négyzet, de ezt lelehet cserélni(tölteni playből)

otg= usb on the go, vagyis ha egy otg kábelt bedugsz és abba egy pendriveot, akkor meg tudod nézni a tartalmát, nézhetsz filmet stb.

2015. dec. 2. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj az alsó kategóriás LG-kel hogy azok alatt is ugyan úgy ott van az LG GUI ami kegyetlenül eszi a RAM-ot és terheli a CPU-t(tapasztalat).+ a támogatási idejük talán fél év mert ezeket úgy is kiadják jövőre is.(LG L90,G2 Mini,Spirit,Leon szinte ugyan azokkal a Hardware-ekkel rendelkeznek csak máskor lettek kiadva,frissítés már egyik re sincs...)Ha meg nem kell a Moto akkor inkább Lumia 535.(igaz nem Androidos telefon de elég jó)
2015. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Navon mizu m402. Csak az aksijaval van egy kicsi problema
2015. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!