Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jó a hívásvárakoztatás?

Mire jó a hívásvárakoztatás?

Figyelt kérdés
A párom kint van külföldön és kérte ,hogy sms-ben küldjem már el neki a telóm biztonsági kódját és hívásvárakoztatási kódját.De nem értem, hogy ez minek neki,meg sztem hívásvárakoztatási szám nincs is vagy van?És ezek a kódok hol találhatók?A bizti kód ha a papírján van,akkor az nekem nem jó,mert a papírja nincs nálam.
2008. szept. 14. 06:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hívásvárakoztatás szolgáltatás segítségével egy, már folyamatban lévő aktív hívás közben sípoló hang jelzi, hogy új hívásod érkezett. A folyamatban lévő aktív hívás ideiglenes tartásba helyezésével lehetőséged van fogadni az új hívást anélkül, hogy az első megszakadna. Ebben az esetben a második hívó fél nem foglaltság jelzést, hanem csengést hall. A szolgáltatás a készüléken ki-, ill. bekapcsolható.

Hívásvárakoztatás-beállítások


A készüléken történő aktiválás általános, minden készülékre érvényes módja

* gomb, 43, # gomb, hívásindítás gomb


A készüléken történő törlés általános, minden készülékre érvényes módja

* gomb, 43, # gomb, hívásindítás gomb


A szolgáltatás állapot-ellenőrzésének (bekapcsolt állapotban van-e) minden készülékre érvényes módja:

* gomb, # gomb, 43, # gomb, hívásindítás gomb

2008. szept. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezek mind be vannak nekem kapcsolva,de nem értem hogy milyen kódot kér a párom,szerintem nincs semmi kód!Azt írta :"írd már le a telefon híváskorlátozási kódját is ha van neked olyan",de neki erre mi szüksége??Meg amugy nekem hiába van ez bekapcsolva mikor beszélek vkivel és más meg hív akkor nem tudom átkapcsolni a 2.hívóra,hanem az első hívónak le kell tennie,hogy fogadni tudjam a másik hívást.
2008. szept. 14. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!