Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez garanciális lehet? Tönkreme...

Ez garanciális lehet? Tönkrement a kamerám

Figyelt kérdés

Microsoft Lumia 535 telefonom van kb. fél éve és tönkrement a kamerája.

Kiáll belőle a kamera és összekarcolódott. Megnéztem és a leggagyibb telefonokon is van egy kis keret ami nem engedi a karcolódást.

Régebben gyönyörű képeket csinált (az árához képest) most meg nagyon rosszakat. Már van rajta tok ugyhogy nem karcolódhat, de szerintem nem előírás egy telefonhoz hogy legyen tokja...



2015. dec. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem előírás, de attól függetlenül nem gyári hiba az, hogy karcolódik, szóval erre nem érvényes a garancia.
2015. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha garancias is akkor is a szerviz csak a koltseg felet allja a masik a te reszed.

735-om an es leejtettem es a felet nekem kellett fizetni.

2015. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Leejtetted és kifizették a felét? :0

2015. dec. 4. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,mert garancias volt igy csak 4500 Ft kellett kifizetnem, jol jartam ugy mond..
2015. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem biztosítás volt rajta?
2015. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!