Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S telefonom kijelzője...

Iphone 5S telefonom kijelzője "mozog" a jobb felső saroknál. Ez mitől van? Kicserélik ezért, ha még garanciális?

Figyelt kérdés
Kijelző jobb felső sarkánál "mozog" a kijelző. Nyomkodásra lehet érezni, hogy nem illeszkedik a fémkerethez. Gondolom, elengedett a ragasztó. Több helyen olvastam már ilyenről. A kérdés viszont az lenne, hogy ilyenkor kicserélik a telefont vagy megjavítják ingyen? (A garancia még érvényes, mert októberben lesz egy éves. Rendeltetéstől eltérően pedig nem használtam. Le nem ejtettem vagy hasonló).
2015. szept. 27. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem cserélik, iphone-t nem szoktak javítani, ismerős 5-ször cserélte ki az iphone 5-ös készülékét ilyen olyan hibák miatt.
2015. szept. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!