Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 vagy Sony xperia Z3...

LG G3 vagy Sony xperia Z3 compact? Főként stabilitásra, megbízhatóságra értem, hogy melyiknek kevesebb a hibája, de általánosságban is érdekel melyik jobb.

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát azért azt remélem tudod, hogy az lg g3 5.5 " amíg a z3c 4.6" szal a g3 egy tepsi a z3c hez képest.


Aztán a g3 nak Qhd megjelenítője van ami szép nagyon.

Szóval a g3 at filmezni olvasni Facebook ozni nagyon jó hiszen nagy a kijelző.


A z3c nek hd megjelenítője van persze ez nagyon is elég 4.6" ra.


Ami érdekesség a 2 telefonban a sanpi 801 processzor dolgozik ami ha belegondolsz érdekes mert ugyan az a procinak ki kell hajtani g3 óriás kijelzőjét+felbontását eközben a z3c nek egy kis felbontású kis kijelzőt kell.

Így nyilván a z3c valamivel pörgősebb.



Nekem volt z3 de sajnos ez a melegedés problémás volt nálam mert nem azt mondom, hogy leált vagy ilyesmi de érezhető volt hogy forró a telefon és ilyenkor az alkalmazások is érdekesen viselkedtek. Főleg nyáron volt ez a túlmelegedés.

Pozitívum, hogy víz és por állók.


Összegzésben mind a 2 telefon jó és rendszer frissítések gyorsan jönnek. Azt válaszd amelyik ki tudja szolgálni az igényeid.

2015. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,tudom hogy a g3 nagyobb kijelzőjű,de sosem érdekel ha egy telefonnak nagy/kicsi a kijelzője,bár talán jobb a nagy a filmnézés miatt.

Köszi a segítséget egyébként.

2015. dec. 2. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:

LG G3

Én lG párti vagyok mert eddig az összes bevált

2015. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. dec. 3. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!