Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Microsoft...

Patrice kérdése:

Mi a véleményetek a Microsoft Lumia 950-ről?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekelne, akiknek már esetleg van ilyen telefonjuk vagy kutakodtak már utána különböző fórumokon.

2015. dec. 2. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég sokat olvasgattam a telóról. Szerintem jó telefon lett a következő telóm az lesz persze ha jó árban lesz bár már most is csökken az ára.


Gondolj bele mire lesz az képes snapi 808 al amikor a Windows op rendszernek alig kell valami hardver igény.

Meg ez a teló nem csak 2 évig lesz támogatva.


Persze ujjlenyomat olvasó nem került bele bár nekem mostaniba is van de nem használom bár azért bele tehették volna.


Majd azért biztos jönnek a tesztek majd sokat várok a kamerától is azért. Kijelzőre is kíváncsi vagyok.


Meg ha beírod keresőbe magyarul is vannak már cikkek ott le írják az új dolgokat.


Remélem az ára még esik pár 10 est és akkor én biztos vevő vagyok.

2015. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg csak par napja aruljak, rendes tesztek sem voltak, elegge korai a kerdesed...
2015. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok [link]


Itt minden meg van amire kíváncsi lehetsz.

2015. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A problémám csak az, hogy még soha nem volt Windows Phone-om, ezért is érdekelt a véleményetek. Mindenképpen telót szeretnék venni, ha lehet 2-3 évre.Én is sokat olvastam, nézelődtem, de mégis csak néhány tapasztalat érdekelt ezekkel a telefonokkal kapcsolatban. (elég jó fizetési konstrukcióban tudnám megszerezni)
2015. dec. 2. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:

maga a rendszer még eléggé "titokzatos". én megmondom őszintén, a wp-t útáltam, bár maga a rendszer elég jó, csak hát ugye a fejlesztések, népszerűség közel a nullához...hogy a w10 mit fog hozni, arra meg legalább januárig várni kellene...egyébként ha alapdolgokra használnád, arra tökéletes(netezés, multimédia, hívás, üzenetküldés, e-mailezés), csak valljuk be, arra az ember nem egy ilyen drága telefont vesz.


ami amúgy én undorítónak találok a 950-en, az a kamera közötti ezüstös gyűrű...rettenetesen gagyi hatást kelt, úgy néz ki a hátlap, mint egy nagyon olcsó kínai telefon vga kamerával. engem ilyen régi sony ericcson k510i-re emlékeztet...

2015. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem lumia 950 en van szerintem z egyik legjobb telefon a kategóriájában felér egy iPhone 6s szintre semmire nem cserélném el.😁
2016. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!