Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » +442036958004 másokat is...

Josefinho kérdése:

+442036958004 másokat is hívogatnak erről?

Figyelt kérdés
Szinte 2-3 naponta egyszer hívnak erről a számról. Egyszer sajnos felvettem (majd mos jön róla a számla, hogy mennyibe is fájt ez nekem), és annyit mondtak bele kb 3 másodperc után, hogy Good bye. Más is járt így, mást is hívogatnak erről?
2015. dec. 2. 14:06
 1/5 Tengor ***** válasza:
Nem erről, de hasonlóról. Arra játszanak, hogy aki visszahívja őket. Tiltsd le és annyi.
2015. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Googli még mindig a barátod. És ahogy írták ne hívd vissza, csak akkor ha magyar a szám, bár akkor is jó eséllyel egy telemarketinges lesz a vonal másik végén.
2015. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"majd mos jön róla a számla, hogy mennyibe is fájt ez nekem"


Ha téged hívnak, és saját hálózaton fogadod a hívást, akkor egy forintba sem fog ez neked fájni.

2015. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szám biztos, hogy külföldi, és akkor neked is fizetni kell.
2015. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Majd kiderül, hogy kerül e valamibe :) vissza nem hívom, hülye lennék vissza hívni :D


amúgy londoni szám, és elég sokan panaszkodnak rá (google) külföldön mindenfele, ahogy láttam. Szóval akit hív inkább ne vegye fel. :) de semmi képen ne hívja vissza. Szép napot

2015. dec. 3. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!