Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonykor telefont szeretné...

Karácsonykor telefont szeretnék venni olyan 100-130k körül, mit?

Figyelt kérdés
Tehát a keretem rá körülbelül 100-130k. Az érdekelne, hogy mit érdemes manapság venni. Ár/érték kategória stb. Főleg játékokra, közösségi hálózatokra, film/könyv-re lenne használva. Tipikus átlagos. Nem akarok nagyon alá adni. Most ha veszek telefont az jó legyen viszonylag elég hosszú ideig. Nézegettem samsungon belül ilyeneket hogy s5/s6. Más márka telefonjait nem nagyon ismerem. Kötöttség viszont, hogy apple-t ha lehet ne. Nem szeretem. A segítséget, infókat előre is köszi! :)

2015. dec. 2. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Oneplus One, LG G3
2015. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nokia lumia 930. Ez a telefon 2 év múlva sem lesz lassu. A Windows Phone pedig egy nagyon stabil op rendeszer. En az androidot is szerettem androidos telóm is volt. De ugy érzem hogy mar nem olyan stabil mint regen arrol meg nem is beszelve hogy számos program vírus. Ezze szemben a wpn nincs vírus

Tehet osszegezeve:

+1 a Windows Phone nak

2015. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Google Nexus 5X

Az Android referencia modellje! A szoftvertámogatást közvetlenül az Androidtól kapja, így a leghamarabb jutnak el a frissítések és ezen a legmegbízhatóbb a rendszer. Gyors és tiszta. Fullos kamera, sztereó hangszóró, újlenyomatolvasó, stb...

2015. dec. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha androidot akarsz, akkor én is nexust ajánlanék. Amúgy meg iphone 5s-t. Tuti elégedett lennél vele, és ennyiért be is lehet szerezni.
2015. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2: azt írta hogy főleg játékra kell neki. Windows Phone-ra sokkal kevesebb játék van mint Androidra.
2015. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:

A lumia 930ra van Windows 10 es az mar kepes androidos appokat is futtatni

2015. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!