Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lg g2 már elavult?

Az lg g2 már elavult?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a telefon és jókat is hallotam róla .

Csak egy baj van vele hogy már nem mai gyerek.

Ha jól tudom 2013-ban jelent meg.

Ez az egy dolog ami aggaszt vele kapcsolatban.

még adnak ki rá frissétéseket?

vagy ha nem akkor szerintetek mennyi idő az elavulási ideje?



2015. dec. 3. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán bevállalható telefon, frissítéseket már nem hiszem, hogy nagyon fog kapni, viszont kb. egy árban van a G3-al, ami sokkal jobb választás.
2015. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem elavult, és még néhány évig nem az..a frissítés sem probléma, mert nekünk sem a lollipop fut, mégis kiválóan használjuk mindenre..

a nejemnek G3 van, talán az 5,5 coll ami picit jobb, de a többit nem használja ki..

nincs elavulási idő, mert a most megjelenő telók zöme még ennyit sem tud..

ahogy a Sony Z1 sem avul..ebben az árkategóriában már minőséget kapsz..a samsung szintén időálló, az alma is..

a G2 technikai újításai korszakalkotóak...az ár/érték aránya kiváló...

2015. dec. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A G3-at sokan szidják, a sebessége miatt, merthogy a qHD felbontást nem bírja a vas, és sokat akadozik miatta. hogy igaz e vagy se , nem tudom . Én nem ajánlom az LG-t, mert nekem volt és megszívtam vele , elég volt . Sony,Apple ez a kettő biztos választás az én szubjektivitásom szerint
2015. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aHermann ***** válasza:
Nekem is g2 van, semmi gond vele. Nekem jobban bejon, mint a g3. Szerintem jobban nez ki es kijelzo mar tul nagy a g3ban
2015. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Frissítésre már nem nagyon lehet számítani, elég kevés az esély rá, de nem lehetetlen, hogy megkapja a 6.0-ás androidot.

Az 'elavulási' idejéről tudok mesélni, mivel nem rég múlt 2 éves a telefonom. Nos, a rendszersebességgel a mai napig nincs gond, minden gördülékenyen megy. Az akkumulátor is nagyon jól bírja, nagyjából 5-6 óra kijelzőidő hozható ki belőle ami ennyi idő után bámulatos. Igaz, tisztított gyári szoftver van rajta egy kis mókolással, így hozta ezt.

Szóval, az elavulási ideje meglepően hosszú, ha nagyon vigyázol rá (én nem nagyon tettem, mégis csak a tok repedt meg és a 2 éves fólia egy picit karcos), akkor 3 évig vagy tovább is kiszolgálhat.

Sok szerencsét az új telefonodhoz!

2016. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!