Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebayről biztonságos és lehetsé...

Ebayről biztonságos és lehetséges iPhone (5s-re gondolok) készüléket rendelni? Rendeltetek már? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk, egy iPhone nem olcsó, már látogattam az eBay oldalát és rákerestem erre, adott ki több találatot is...viszont nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e. Ahogy néztem olcsóbb lenne, mintha bemennék egy üzletbe és ott venném.

2015. dec. 3. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyazz, sok atveres van. Csak Paypal-ostol vegyel, de akkor is kell ugyelni mert a paypal se adja vissza a penzt olyan konnyen, komoly bizonyitekokat kell kuldeni ha valami baja van a telonak, peldaul egy mobil szerviz be kell vizsgalja a defektet es irasban kell adja mi volt a baj.
2015. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En eddig 4 iPhone-t vettem eBay-rol, ebbol haromnak kisebb nagyobb baja volt. Egy berlini torok bevandorlo nagyon atb@zsott, ott becumiztam alaposan, a Paypal csak a felet adta vissza a telo aranak ugymond felig hasznalhato volt.

Szerencsere el tudtam adni a telefont felaron itthon, nem vesztettem majdnem semmit csak az idomet.

2015. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

dehogy lenne olcsóbb. EU-n belül max 1-2ezer Ft-nyi különbség van, ha nem sérült. EU-n kívül meg számold rá az áfát meg vámot. úgy akár drágább is lehet, mintha itthon vennéd, de garanciád sem lenne rá, és igen, semmi nem garantálja azt, hogy hibátlan. újat csak megbízható webshop-ból vagy boltból, használtat csak személyesen.


nem azt mondom, hogy nem lehet kifogni egy jót viszonylag olcsón...de ha nem jön be, akkor meg elbuksz egy rakat pénzt, és ugyanúgy nem lesz iPhone-od...

2015. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!