Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki aki ért is jozzá, el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki ért is jozzá, el tudná mondani hogy mi kell a teherbeeséséhez? Ha srác csak behatol, és persze fel van izgulva (lehet sperma a makkja hegyén) lehetséges a teherbesés?

Figyelt kérdés
vagy mindenképpen ejakuláció kell a lányba hogy a terhesség szóba jöjjön? Mia hivatalos verzió? Nem akarok gyereket ezért a kérdés, gumi kényelmetlen, fogamzás gátló meg nagyon egészségtelen szerintem.

2014. ápr. 4. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miert itt kerdezel hulyeseget,hasznald google-t. Csodakra kepes.
2014. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szerinted ez miért hülyeség? Okos lehetsz.
2014. ápr. 4. 12:47
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy csepp is hozzá. Sajnos nekem is nagy dilemmám, hogy a majd mivel védekezzünk a párommal, ha nem akarunk több gyermeket, mert gumit én is utálom, fogamzásgátlót én sem akarom, hogy szedjen...
2014. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én ezt tök nem értem hogy miért van így. nem hiszem el hogy attól akis nevdességtől teherbe esheta csaj..volt már olyan aki így lett véletlenül terhes?
2014. ápr. 4. 12:49
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Nézd meg a megszakításos védekezés Pearl-indexét. Elég szép szám. Na ők úgy lettek terhesek.
2014. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

a 0,000001 % esély is esély


ne legyél fogyatékos, keresss rá.

2014. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
aha köszi ez valóban siralmas
2014. ápr. 4. 12:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen cseppben több millió spermium található. Teherbe esésénél ezekből _egy_ darab szerencsés nyertesből lesz a baba. Igen, ez azt jelenti, hogy elméletben a milliomod részétől is akár teherbe eshetsz. A gyakorlatban persze még pár dolog közrejátszik, de az esély megvan. A megszakításos közösülés nem védekezés, hanem szerencsejáték.
2014. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Az a siralmas, hogy ilyen felvilágosultsággal szexen jár az eszed. Ezer más módszer van az óvszeren és a fogamzásgátló tablettán kívül. A szex nem csak játék meg szórakozás, meg élvezet, hanem egy hatalmas felelősség is. Védekezni kell, ha nem akarsz gyereket. Ha nem vagy tisztában a teherbeesés biológiájával, akkor ezt ne reklámozd, inkább járd ki tisztességesen az általános iskolát, ott minimum a biosz órán van erről szó.
2014. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi az okosságot, rejtett agressziót vélek felfedezni az ilyen kommentekben. Segíthetek valamiben?
2014. ápr. 4. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!