Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni?

Milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
13 éves lányomnak szeretnék telefont venni. Többféle felmerült pl. Iphone 5, Iphone 5s, Sony xperia Z3, Samsung galaxy s6,s5. DE én nem igazán értek hozzá ezért nem tudom eldönteni melyik lenne a legmegfelelőbb. Nem a legdrágábbat szeretném de nem is egy rosszabb minőségűt. kb bírnia kéne 1 évet minimum. Légyszi adjatok tippeket tanácsot szerintetek melyik a legmegfelelőbb egy 13 éves lánynak. előre is köszi a válaszokat! ( bocsi a helyesírási hibákért)

2015. dec. 3. 20:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Én az Iphone telefont nem javaslom. Az androis jobb. Én a Samsungot ajánlanám. A Galaxy J jól néz ki. A másik amit ajánlok,az a Lenovo A635. :) 14/F
2015. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2015. dec. 3. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az elsővel, az a telefon jóformán egy hónapot sem fog kibírni szaggatás/fagyás nélkül.


Igazából én nem tudok elképzelni egy "kislány" kezében egy 5" feletti kijelzővel ellátott készüléket. Szerintem ez a méret nagy, kényelmetlen lenne neki.

Ajánlom a Sony Z3 Compactot, Huawei P8 Lite, Huawei Ascend P7.

Ezek mind jó telefonok, de az alább felsorolt Huaweiek 5" képernyőátlóval rendelkeznek.


De mondjuk szerintem jobban illene egy iPhone 5s, mivel ennek kisebb a kijelzője, és kényelmesebb volna neki.

2015. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ! sztem az iphone lenne az ideális
2015. dec. 3. 20:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az iPhone 5s érné meg legjobban ezek közül.

Bár ahogy ismerek egy két gyereket csak menőznek vele

Én amúgy az Xiaomi-kat ajánlom

Lehet, hogy kínai, de a legjobb telefonokat gyártja szerintem: mi4

Redmi note 2

Ezek elég jók az egyik csúcskategóriás a másik középkategóriás.

2015. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2015. dec. 9. 19:28
 7/11 anonim válasza:

hülyeség egy 13 éves lánynak iphone 5s-t venni !

Én a helyedben egy iphone 4s-t vennék , 17 éves lány vagyok lassan és nagyon meg vagyok elégedve vele, pedig egy viszonylag régi készülékről beszélünk. Nem 1-2 éve használom , és semmilyen probléma nem merült még fel. Vehetsz neki samsungot , de egy évig csoda , ha kibírja. A Sony és az LG is nagyon jó ! Ebben a 3 márkában gondolkodnék ! :)

2015. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy nincs rossz anyagi körülmény és nem nagy kiadás a gyereknek egy 200 000ft os telefont venni. De szerintem túlzás. Mégis mire használná? Facebook üzentek, esetleg valami gagyi játék. Fele ennyiből is kapni már felső kategóriás telefont.
2015. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges ennyi pénzt költeni rá, mert amire használni fogja (Facebook, Messenger, AngryBirds stb), arra bármelyik telefon jó.
2015. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sörös Norbert válasza:
s6ot vegyél
2015. dec. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!