Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennetek meg a...

Melyiket vennetek meg a helyemben?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


nyilvánvalóan a honor jóval többet tud ,de igazából én csak fb-re meg messenger-re esetleg viber-re meg néha böngészésre használom a telot és a lenovonak meg 4000mAh-s az aksija, ami azért elég sokáig birnä és ehhez amire nem kell meg elegendő a tudása! nem tudom a honor milyen gyorsan merülne 2500mAh-s aksival! vélemények?



2015. dec. 3. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem venném meg.
2015. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Inkább Lumia 640
2015. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
67%
azt vedd ami jobban tetszik tök egy kategória
2015. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
huawei
2015. dec. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A Honor 4C egyértelműen sokkal jobb, DE: a GSM Vonal az egyik legrosszabb webáruház, igaz ugyan hogy olcsó, de se gyári csomagolás nincs, se gyári tartozékok, csak töltő, és a menü sem magyar nyelvű, ezt az oldalt messziről ajánlott elkerülni! Inkább dobj még hozzá hatezret, és így 54 ezerért rendeld inkább az edigital-tól, kicsivel drágább ugyan, de legalább biztos nem ér csalódás!
2015. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!