Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A képernyővédő fóliának...

A képernyővédő fóliának mindkét fele ugyanolyan?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy új telefont, volt hozzá képernyővédő fólia.

Hitelkártyával tökéletesen sikerült felraknom, viszont egy kicsit fura a tapintása a kijelzőnek most. Azon gondolkoztam hogy lehetséges hogy fordítva raktam fel a fóliát? Bár sehol nem volt rajt jelezve hogy melyik felének kell kifelé lennie..


Előző telefonjaimon nem volt fólia, így nem tudom hogy milyennek kell lennie a fóliának. Vagy mindkét oldala ugyanolyan?


Köszi


2015. dec. 3. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt nem értem, az egyik fele ragad, arról lehúzod a fóliát és ragasztasz...hogy gondoltad, hogy fordítva tetted fel ???
2015. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A fóliának mindkét fele ragad.

Mindkét oldal le volt ragasztva alapból, rájuk volt írva hogy 1 meg 2, de nem volt semmi írva arra vonatkozóan hogy melyik oldal legyen kifelé

2015. dec. 3. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ráragadt, akkor jól raktad fel. Máskülönben nem tapadna.

Az 1 azt jelzi értelemszerűen, hogy azt a védőréteget kell először eltávolítani. Miután felragasztottad, leszedheted a 2-es jelzésűt.

2015. dec. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igy van, az egyes jelu kerul a képernyore, a kettes felulre. persze mindket vedoreteget le kell szedni
2015. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor jól tettem.

Amúgy azóta már jobb a tapintása.. Kicsit olyan érdesnek tűnt a felülete és gyanús volt. De azóta nincs panasz.


Köszi a válaszokat!

2015. dec. 11. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!