Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen minőségű telefonokat...

Milyen minőségű telefonokat készít a Huawei?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy Huawei által gyártott készülék. Jobban mondva nem Huawei már, mert úgy tudom, hogy különváltak.


A Honor 6-ról lenne szó. Olvastam, hogy rettenet jó telefon. Meg is néztem az adatait, és tényleg nagyon jók. Viszont nem tudom hova tenni ezt a gyártót. Megbízhatóak a termékeik? Megéri ezt a márkát választani?



2015. dec. 4. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
" rettenet jó telefon " nem igazan letezik az iPhone-on kivul. De proba szerencse.
2015. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ne menjünk bele ebbe az Iphone vs Androidos telefonok "harcába".


A Honor 6nak 8 magos procija van, 3 GB RAM-mal, emellett Full HD a kijelző, valamin 13 megapixeles hátlapi, illetve 5 megapixeles előlapi kamerája van. Ha ez még nem lenne elég, az akkumulátorja 3100 mAH-s. (Sajnos másik Honor készülékekről nem tudok, talán van jobb is, sőt)

2015. dec. 4. 12:52
 3/6 M@teee ***** válasza:
Jo jo minosegi jo jo.
2015. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig sony párti voltam és soha nem akartam ilyen kínai szarokat venni. Jelenlegi telefonom huawei mate 7 és nagyon szeretem, kiváló telefon, haveromnak p7 van kb 2 éve és még nem fagyott le. mindig később jön ki a frissítés ezekre a telókra mert akkor adják ki mikor már tényleg stabil és jól működik, szerintem jó márka és bátran ajánlom ja és teljesítményük sem elhanyagolható.
2015. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Hogy a kérdésedre is válaszoljak, különváltak de ugyan az a minőség sőt sok helyen huawei honor 6 néven szerepel szóval igazából ugyan az. Bátran veheted.
2015. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Viraag1 ***** válasza:
Én egy Huawei Ascend P6-ot használok már több, mint 2 éve és azt kell, hogy mondjam, hogy még mindig jól teljesít, csak az akkumulátora az, ami az idő során gyenge pontja lett, illetve a tárhely, DE a mostani telefonok ebben az árkategóriában (90+ezer) már többnyire 16GB tárhellyel rendelkeznek, aminek elégnek kell lennie. Ezen kívül nem igazán tudok hátrányról beszámolni, rendben teszi a dolgát úgy, ahogy kell. : )
2015. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!