Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha átteszem a telefonból a...

Ha átteszem a telefonból a fényképezőgépbe a memóriakártyát, akkor sérülhetnek a fájlok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Amikor megkaptam a fényképezőt, akkor volt nekem benne egy négy gigás memóriakártyám, valamint az akkori telefonomban egy két gigás memó. Aztán kaptam új telefont, ami sajnálatos módon a ketteset abszolút nem ismerte fel, a négyeset viszont igen, így letöröltem arról az adatokat és a fényképezőből átkerült az új telefonba. Na igen, de azóta a fényképező a fiókban porosodik, lévén, hogy nincs hozzá kártya. Próbáltam bele a két gigásat, de nem kompatibilis vele.

Az lenne a fő kérdés tehát, hogy a telefonnal használt négy gigásat beletehetem egy fényképezés erejéig a fotómasinámba? Nyilván már rengeteg többféle adat (zene,játékok,appok stb.) van rajta, és attól félek, hogy ezekkel történne valami, ha újra a fényképezőbe tenném.



2015. dec. 4. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég körülményesen fogalmaztál meg egy rendkívül egyszerű világképet.


A lényeg az, hogy ezek a kütyük olyanok, hogy amit csinálsz az egyikkel, az jó a másikban és fordítva. Ha nem jó, akkor te csináltál valamit nagyon rosszul.

2015. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A meglévő fájlokat nem fogja módosítani, és a DCIM mappába teszik a fotókat videókat majd.
2015. dec. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor megnyugodtam.Köszi a válaszokat!
2015. dec. 5. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!