Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon hova fog vezetni a telefon?

Vajon hova fog vezetni a telefon?

Figyelt kérdés

a kérdés elég értelmezhetetlen, de most kifejtem picit. ugye régen nem volt mobiltelefon, a gyerekek kint játszottak az udvaron, a házaspárok egymással foglalkoztak, és hosszabb tartósabb, boldogabb párkapcsolatban éltek az emberek mint ma. ma a gyerekek már 10 éves koruktól (mert tudok rá nem egy példát..) a telefont nyomják amikor idejük engedi. a kapcsolatok tönkre mennek, az emberek nem foglalkoznak egymással.

most ez csak egy volt az 1000000 példából. vajon hova fog ez vezetni ha 15 év alatt ekkora változás ment végbe ..



2015. dec. 4. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én utálom a telefont nyomkodni!

Nincs is saját okostelóm!

És haragszom a szolgáltatók erőszakos hozzáállására!

Helyettem nem dönti el senki mit tegyek, mit ne!

2015. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen ,ezt elfejetettem hogy tisztelet a kivételnek, de ennek is az az oka hogy 100ból 1 kivétel.... :/
2015. dec. 4. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:

beleimplantálják az agyadba a processzort, a csiklódba/péniszedbe meg a detonátort.


Innentől csak az lesz a kérdés, képes vagy-e elég gyorsan nyomkodni a gombokat.

2015. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En okostelo manias vagyok de attol függetlenül nem nyomom folyton, azert az tulzas lenne. Neha netezek vagy jatszok kicsit rajta azt ennyi. Persze a telefonalason kivül:)

De am igazad van, tenyleg sokan igy vannak vele.

2015. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ennyi agyhalottat egy rakáson... Vagy ez megint csak valami aljas jobbik propaganda?
2015. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm kérdező a kérdésnek alcázott vélemény kifejtést! Lehet, hogy nincsenek kapcsolataid a való világban és ezért próbálsz itt társalogni?...

Szóval mindenkinek vannak függőségei, elmondhattad volna a tömegközlekedéssel, autóval, TV-vel, számítógéppekkel, internettel kapcsolatban is! Szokták mondani, hogy ma már az emberek nem a környezetükben tartozkodó emberekkel beszélgetnek, hanem az intetneten. Lehet igaz, mert már a buszon sem a mellettünk ülő idegenhez fordulunk, hanem a mobilunkhoz. De nem veszik figyelembe azt, hogy az okostelefon, az internet és a Facebook eszméletlen közösség szervező! Az én egyik helyi focis csoportomban minden nap nagy az aktivitás. Spontán szervezünk egy-egy játékot, mindezt akár úgy, hogy mindenki a munkahelyén, iskolában van, vagy a buszon üldögél éppen! Ha ellegendően jelzik, hogy tudnának menni, akkor a dolgunk után megyünk pályára. Az iskolai csoportban is rengeted dolgot megosztunk egymással. Ha nem lenne okostelefon a kezünkben, kihasználatlan maradna az internet és Facebook nyújtotta kommunikáció. Bármi kérdés van, írok a csoportba és 5 perc múlva jön a segíttség!

2015. dec. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Semmii válasza:
az történik hogy 15 év múlva meghaltok és helyett adtok a fejlett embereknek
2015. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kedves 6. válaszoló.

igen, a véleményen nagyjából benne van a kérdésben, de viszont én más emberek véleményére is kíváncsi vagyok.

ennek ellenére nekem is van mobiltelefonom, és sajnos úgy érzem én is lassan függője leszek. de most nem rólam van szó, hanem mindenkiről.

2015. dec. 5. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!