Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon D403 hogy lehet letiltan...

Navon D403 hogy lehet letiltani az internetelérést?

Figyelt kérdés

Újak még nekem ezek a telefonok, nem értek hozzájuk sajnos. :/ Indítás után mindig automatikusan csatlakozik az internetre, legalábbis gondolom ezt jelzi felül a nagy E betű felette a két kis nyíllal. Meg hát ugye szedi a pénzt mint paraszt a bodzát... Kitöröltem róla a guglis alkalmazásokat, a gps-t, stb. nekem ezek nem kellenek, gondoltam ha ezeket likvidálom akkor már nem lép fel netre de "ó te kis naív, már hogy a viharba ne"...

Valaki lenne olyan kedves és leírná egy kicsit részletesebben hogy milyen helyekre kell ráhelyezni a virsli ujjaimat a kijelzőn, hogy ne csatlakozzon már fel a netre? Előre is köszönöm! :)



#navon kaki #navon d403 #internet letiltása
2015. dec. 5. 10:24
 1/1 eddi11 válasza:

Szia!


Ha nem kellenek azok az alkalmazások akkor jól tetted hogy törölted.Egyébként mikor elindult a telefon.a kezdő képernyő tetejét lehúzod.ott meg jelenik egy menü.Ott meg keresed az adatkapcsolatot.álltalában két nyíl egymással szemben.


Vagy bemész a beállításokba és ott meg keresed az adatkapcsolatot és ott kapcsolod ki.


Egyébként ha jól emlékszem akkor a google dob találatot arra hogy hogyan kell használni az androidot.Nem kell meglepődni hogy nem hasonlít a tiedre.Az össze ugyan úgy működik csak máshogy néz ki.

2015. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!