Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem használtan egy Sony...

Vettem használtan egy Sony Xperia L telefont, de nem tudom bekapcsolni a GPS-t. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akar jelet találni, pedig be van kapcsolva a GPS. Mennyit várjak vele míg beállítja? Vagy vigyem vissza?

2015. dec. 5. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szabad ég alatt hidegindításból optimális esetben 1 perc alatt pozíciót fog, de pár percen belül mindenképp illene. Ha van mobilneted, tedd fel a Gps Status-t, azzal a műhold pályaadatokat tudod törölni és frissíteni. Ha szobában küzdesz, akkor eriggy ki a szabad ég alá. Bár födémtől, falaktól függően sokszor jön szobában is a gps jel.
2015. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy maga a GPS jó, csak egy alkalmazás amihez fontos lenne, az nincs vele jóban..de ezt is próbálom megoldani :)
2015. dec. 5. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!