Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A5000 vagy Lenovo A6000?

Lenovo A5000 vagy Lenovo A6000?

Figyelt kérdés

Az 5000 megfogott a 4000mA-es akkumulátorral és akarom is. De a 6000-ben csak 2100mA-es akkumulátor van. Viszont az 5000-ben MediaTek processzor van, ami tudtommal gyenge. A 6000 akkumulátora jobb, de mit ér az erő, ha lemerül gyorsan.

Én az 5000-et választanám és arra vagyok kíváncsi, hogy annyira rossz a MediaTek proci.

Bocsi a sok szovegert,de remelem ertheto voltam. Koszi elore!



2015. dec. 5. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én értem, mit írsz. Nekem egy Lenovó A5000-em van. Naggggyon jó a 4000ma-es akku. Egész nap használom, este meg TV-Go n tv zek. És akkor 5 nap után kiírja, hogy még 3 napig elég az energia. Ennek örömére ma vettem egy Lenovó 10" os tabletet, aminek 6500 ma-es akkuja van. A teló procija 4 magos. Nagyon gyors. Az asztali gépem nincs olyan gyors...
2015. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem lenovo 10 colos tabom van media tec procival tök jol megy ,erős aksival ,pont ilyen megfontolásbol ,kaptam ,kértem férjemtöl karácsonyra lenovo A5000 telefont ,mert 2 telefon közt gonolkodtam az A 536 és az A5000 közt ,és mivel az A5000 ujjabb ,erősebb akuval ,ips kijelzővel,hd felbontásal bir ,igy férjem ezt javasolta .vete meg nekem no meg az A 5000 lehet frisiteni 5.0 lolippopra is .
2015. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lenovo A5000-em van. Hogy milyen? Lássuk csak.. Egy heti használat után az akku még mindig 50%-on volt. Nagyon gyors, rengeteg hasznos funkciója van. A minap fedeztem fel, hogy úgy is tudok hátteret váltani, hogy a képernyő szélétől húzom befelé az ujjamat :D Eleinte szokatlan volt, hogy nincs külön menü, de mindent összevetve jobb is így. Jól bírja az eséseket.. :D Valaminta dual simnek is sok hasznát veszem:) újonnan vettem 50 ezerért de abszolút megérte. eddig ez a kedvenc telefonom :)
2016. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem annyi a gondom, hogy az akkumulátor 2 nap alatt képes 0%-ra merülni... :/ (Wi-fi használatban van, de a nap 12 órájában lezárva van... Csináltatok vele valamit, amiért ennyire jól bírja az akku? O.o
2016. jan. 26. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!