Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom (Samsung Galaxy...

A telefonom (Samsung Galaxy S4) folyton újraindul vagy kikapcsol. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Általába naponta egyszer de van hogy kétszer is bejàtsza hogy újraindul vagy csak szimplán kikapcsol az akkulumátor töltöttségi szintjétől függetlenül. Ötletek? Rendszer visszaállítás segíthet? Le szeretném cserélni a telefont de így nem szívesen adnám oda senkinek.

2015. dec. 5. 19:23
 1/2 anonim válasza:
Nem biztos, hogy a telefonod rossz. Lehet, hogy lehallgatnak és lementik a telefonodról a tárolt adataidat, képeidet stb., nyomoznak utánad valamiért. Tipikusan így viselkedik, ha ez történik, volt benne részem. Ha kikapcsolod és utána kis idő mulva magától bekapcsol, az már egyértelmű jel. Olyankor a telefonnal hangot vesznek fel vagy ha tudnak akkor képet is. De az is lehet, hogy tényleg rossz, nem tudom.
2015. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nagyon van okuk utánam nyomozni de azért kikapcsolom kíváncsi vagyok bekapcsolódik e magától mert az már tényleg furcsa lenne. Szerintem amúgy az akksijával lehet valami cink. Kb 2 hete lemerült csutkára és alig bírtam bele életet verni. Eddig ha lemerült és feltettem töltőre akkor élből bekapcsolt most meg 5%-nál se szeretett volna elindulni.
2015. dec. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!