Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok...

Bence#123 kérdése:

Telefon vásárlás előtt állok szerintetek iphone6 (16gb) LG G4 vagy samsung galaxy s6?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni mind3 jó telefon és mindegyiknek van hibája az iphonon elég a 16gb a lg 5,5colosan nem túl nagy ? vagy a samsung nem fagy? talán az iphone lenne a legjobb választás hosszútávon ? nektek mi a véleményetek ? :)

2015. dec. 5. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A Samsung a TouchWiz miatt ki is esett.LG G4 vagy Iphone 6,én a 2 közül a G4-et venném mert bővíthető és jobb a kamerája.De ez azon múlik hogy ki mire esküszik.
2015. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a 3 telefon megvolt már nekem. Iphone 6 ról annyit lehet tudni ,szép nagyon,jó ,nem fagy stabil a rendszere,kamerája is szép de másik kettő készülékkel bármikor készítek jobb képet. Lg g4 szép nagyon, de nem is kicsi méretre,megvan az előnye hátránya,rendszerileg volt mikor fagyott az,de nem sokszor. Galaxy s6 szerintem a legjobb. Most jelenleg s6 edgem van és egyszer sem fagyott ugyan az a kettő tudása képek amit készítenek eszméletlenek,na meg a legjobban az s6 tetszik az üveg hatása miatt.
2015. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagy valószínűséggel az fog dönteni hogy a media markt-ban melykre lesz nagyobb kedvezmény....
2015. dec. 6. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:

most LG3 van, de a samu S6 -al szemezgetek..beleszerelmesedtem...

én nem úgy vennék telefont, hogy az MM-ben melyik a kedvezőbb..ha valamelyik tetszik, akkor mindegy, hogy hol, és mennyiért..a gari úgyis egyforma..de ezek már sosem romlanak el.


szóvalNo1: S6...aztán a G4..mellesleg minél nagyobb a képernyő, annál jobb..szebb...élvezhetőbb. 5 alatt már felejtős.

2015. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy huawei p8 maxot és cső. A három nagy tucatkacat telcsit sorakoztattad itt fel. Nekem egyik se kellene. A baratnőmnek samsung s6 van, állandóan sz@r,lecsatlakozik a wifi, lefagy a google stb. nem vicc!
2015. dec. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!