Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nano sim vágása? Hogyan?

Nano sim vágása? Hogyan?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy iphone 5öt 4s-t használtam eddig, és már ahoz is én magam vágtam ki a hagyományos sim kártyámból a micro simet,ha nano simet vágnák belőle kb 2mm hiányzik akkor belevágnék egy kicsit az arany részébe a sim kártyának? így el rontanám a kártyát magát? mert ha igen akkor igénylek X év után egy újat inkább! köszi
2015. dec. 6. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
szolgáltató kicseréli neked ingyen, minek szarakodnál vele?
2015. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele,de nincs rá sok időm. Baj lenne ha bele vágnék egy 1mm ? köszi a választ
2015. dec. 6. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a sablont nyomtasd ki, és ez alapján vágd körbe.

Igen, a chip részébe bele kell vágni, de ha precízen és odafigyelve csinálod, nem lesz baja.


Én is ez alapján csináltam, elsőre sikerült, továbbra is ugyan úgy működik.

2015. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy a nano sim nem csak kisebb, de vékonyabb is, úgyhogy annak érdekében, hogy ne szoruljon a telefonba, dörzspapírral a műanyag, nem chipes részét(egyértelműen) kicsit "reszeld" le.
2015. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így csak a baj van vele énnekem is ez bajom volt, én féltem tőle hogy rossz lesz ha elvágom így szolgáltatónál ingyen kicserélték. Azt meg hogy belevágjál a chipbe dehogy már ilyeneket csináljál utána meg emiatt dobhatod a szemétbe a telefont.
2015. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, kérlek fejtsd már ki bővebben, hogy egy simkártya elvágása, még ha el is rontod, milyen szinten befolyásolja a telefon működését?:DD Istenem, amihez nem értesz, ne szólj már hozzá.
2015. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyorsabban cserélik, minthogy barkácsolj (főleg, ha először csinálod).
2015. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!