Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sim kártyából micro Sim?

Sim kártyából micro Sim?

Figyelt kérdés
vettem egy új telefont amibe a jelenlegi sima sim kártya nem megfelelő, mivel micro sim kártya szükséges hozzá. Azt hallottam hogy a telekomnál ingyen kicserélik, azonban a kártyámat (t-mobilos) nem ott vettem, hanem néhány éve s.o.s.-ben volt rá szükségem ezért egy mobil kereskedésben vettem. vajon kicserélnék így is? vagy hallottam méretre vágásról is de azt hol tudom megcsináltatni? Itthon nem nagyon szeretnék kisérletezni

2015. okt. 30. 19:59
 1/3 anonim válasza:

Szia

Én kisollóval vágtam körbe, azóta is tökéletesen működik. De vigyázz pontos méretre kell!

2015. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj be bármelyik üzletükbe, és egy pillanat alatt méretre vágják egy erre szolgáló eszközzel.

De ha "T" nem csinálja meg, akkor menj egy V. üzletbe, ott semmit nem kérdeznek, hanem átszabják.

2015. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Budwa ***** válasza:
bemész a t-mobilos üzletbe és simán ki fogják neked cserélni egy olyan sim kártyára, amiből a közepéből ki tudod pattintani a micro sim kártyát. Semmit nem kell fizetni, vissza kell adni a régi sim kártyát. ha azon vannak telefonszámok, akkor mentsd le előtte, mert el fog veszni. Ne kísérletezz, mert lehet kisebbre vágod és mozogni fog a telefonban, majd szépen zárlatot csinál a kártyán a telefon és el fog halálozni.
2015. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!