Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo Vibe P1m tapasztalatok,...

Lenovo Vibe P1m tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat :)

2015. dec. 7. 17:04
 1/2 anonim válasza:
Épp ma vettem a telenornál egy ilyen készüléket. Külső: A hátlap kicsit puritán, de a 4000 mAh órás akksit elég nehéz szépen eltüntetni, tehát az üzemidőre való tekintettel ez nem probléma nekem. A készülék eleje teljesen hozza a szép megelenést ezért az árért. A jobb oldalán lévő üzemtakarékos gomb nagyon hasznos ha épp 10-15 % körüli a töltöttség, még vígan elmuzsikál 1-2 órát ezzel a funkcióval és nem kell keresgélni a menüben ha fontos hívást várunk. A kijelző hozza a HD követelményeit, a hangszóró pedig egész hangos ahhoz hogy akár egy zajos helyen is meghalld. 2 Amperes töltő jár hozzá ami tényleg hipp-hopp feltölti az akksit és nem melegszik. 8 Gb-os memóriát kapott tele képekkel és zenével, de egyáltalán nem okoz gondot a gyorsaságban. Fényképet és videót még nem készítettem vele de az üzemidő miatt vettem. A névjegyek integrálása az egyik legkönnyebb lépés amit eddig telefonnal tapasztaltam. Importálni és exportálni tudsz vcf névjegyeket sd kártyáról, e-mailről, bluetooth-ról, sim kártyáról. És bármelyikről bárhová. (Én a régi névjegyeimet outlook-ból elmentettem vcf-be, rá az sd kártyára, onnan mobillal fel egy fals gmail fiókra hogy ha valami gebasz lenne csak kilépek a gmailről és jöhet más opció) de szerencsére okos a készülék így még a megkettőzött névjegyeket is összefűzte, így nem kellett egyesével kifelé törölgetni. Nekem nagyon tetszik és ajánlani tudom!!!
2015. dec. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Majd esetleg a kamerarol is kaphatnek egy velemenyt?:)

Koszonom:))

2015. dec. 10. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!