Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Maca Vibe enyhe PCO-ra is...

A Maca Vibe enyhe PCO-ra is jó? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Enyhe PCO-m van, és még nem akarom magam gyógyszerekkel tömködni. Már vágyunk a babára, de még nem az a "húú, már olyan türelmetlen vagyok..." időszak.
2011. okt. 17. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Elöszöris mi az a maca vibe?

Ha nem kezdesz el gyógyszert szedni, akkor a diéta és sport is jó, de nem elég. Amugy meg valaki vagy pcos vagy nem. Enyhe pco? NEm értem. Esetleg nincs sok cisztád. De ha babát szeretnétek, gyógyszer nélkül ha teherbe esel, akkorsem valószínü, h ki tudod majd hordani. Nagy a vetélés kockázata.

2011. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem Merckformint, és mellette Maca Vibe-t, és a második hónapban összejött a kislányom! Apa is szedte a kiskatonák számának növelésére, én meg azért hogy helyreálljanak bent a folyamataim. Szerintem veszteni valód nincs! Érdemes kipróbálni! Pl tudok arról hogy a lombikosoknak is ezt adják az egyik városban, és már több száz baba köszönhető ennek a szernek!
2011. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is bevált a maca PCO ra.

Itt van a részletesebb leírás blog ban:


[link]

2014. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!