Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s6 kamerája érdekesen...

Galaxy s6 kamerája érdekesen viselkedik. Másnak is csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni. Van egy samsung g. S6-om, aminek a kamerája kattog ha megrázom a telefont (szemmel láthatólag mozog az egész lencse belül), és indításnál egy nagyon hangos (és cseppst sem bíztató) morgó/zúgó hangot ad ki.

Maga a kamera működik, gyorsan fókuszál, és a stabilizátor is jó. Viszont nem tudom, hogy mi lehet vele.

Ezért szeretném megkérdezni (elsősorban s6 tulajokat) hogy nem tapasztaltatok e hasonló problémát? Ha igen, akkor találtatok e rá megoldást?

Előre is köszönöm :)



2015. dec. 7. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Optikai képstabilizátor van benne, direkt azért mozog, hogy korrigálja az emberi kéz kis kirángásait.
2015. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt tudom, de az jól működik.

A kamera kikapcsoltbállapotában lehet hallani egy kattogó hangot, és amikor bekapcsolom a kamerát akkor meg egy kifejezetten hangos zúgó hangot, mondjuk nagyjából egy másodpercig. Ezután minden működik megfelelően.

2015. dec. 8. 07:13
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyjából olyan hang amikor óvatosan rázogazom a telefont, mintha nekiütődne vminek. De az nem az OIS.
2015. dec. 8. 07:15
 4/14 anonim válasza:

Szia:) ugyanaz a probléma és kivagyok tőle, hétfőn megyek visszaviszem a telefont h megnézzék mi a baja. Augusztusban vettem zirka 200k-ért és azért ezt nem kéne csinálnia.Én sem tudom miért van, de ha megtudom akkor írok:)

17/L

2015. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi, várom :)

Engem nagyjából míg működik a kamera meg az OIS nem idegesít annyira, hogy visszavigyem, mert akkor nem lesz telefonom míg kiszerencsétlenkedik magukat. Ezt el akarom kerülni..

Auért írtam ki, hogy ha nem csak nekem van ilyen gondom hátha tud valaki valami okosat mondani, :D

Szóval ha mondanak valamit és megírod majd azt megköszönöm :)

2015. dec. 13. 19:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia, ezt a recsegő, zúgó hangot kamera indításkor nekem most kezdte el, eddig nem csinalta, mi lett a tietekkel?
2016. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát az enyémmel igazság szerint még semmi. A kamera működik, bár észrevételem szerint egyre nehezebben találja a fókuszt.

Vissza szeretném vinni, még lehetőleg a tavasszal, hogy csinálják meg, mert ha lejár a garancia és akkor adja meg magát végleg a kamera akkor az drága lesz.

Nem tudom pontosan, de ha tippelnem kellene akkor szerintem cserés a kamera modul.

A tied is kattog ha óvatosan elkezded ide-oda rázni?

2016. márc. 15. 08:40
 8/14 Ody.z válasza:

Sziasztok!

Az enyém most kezdte ezt csinálni.

Érdekelne ti mire jutottatok?

Köszi

2016. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Az enyém már volt szervizbe, ugyan nem kifejezetten emiatt, de megemlítettem, és nem mondtak rá semmit.

Ja, meg ami talán súlyosabb, hogy nem is csináltak vele semmit :D

De egyébként nekem a kamera működik, változatlanul, lassan egy éve.

Szóval nem tudom... Már tényleg nem.

2016. júl. 25. 22:40
 10/14 anonim válasza:

Hali

Az enyem most kezdte kb egy honapja minden egyes kamera (ebbe beletartpzik instagram, snapchat stb) inditasakor

2017. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!