Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » USB hibakeresés bekapcsolása...

USB hibakeresés bekapcsolása Recovery módon keresztül lehetséges?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 03:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2015. dec. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Nem.

Gondolom androidos telóról beszélünk.

Bemész a beállításokba és keresel egy olyan menüpontot, hogy fejlesztői lehetőségek.

Ha nem találsz, akkor menj be "A telefonról" menüpontba, ott a szoftver adatoknál a build szám soron kattints hatszor, ki fogja írni, hogy előléptél fejlesztővé, ha ekkor kilépsz, már ott lesz a beállítások menüben a fejlesztői pont.

Azon belül lehet egy pipával bekapcsolni az USB hibakeresést.

2015. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Vad mali!

Íme az élettörténetem:

az a bajom, hogy ennek mind utána néztem magyarul-angolul, több kevesebb sikerrel... és azt tudom, hogy ezen módon megközelíthető az usb hibakeresés... apro bökkenő, hogy a telefon nem hajlandó bekapcsolodni... barátom kapta...fogalmam sincs, hogy mi volt vele, de annyit értettem hozzá, hogy a recoveryt hogyan érem el, aztán próbálkoztam mindenféle gomb kombinációkkal, és először eme kedves kis felirattal köszöntött: cyanogenmod... hát rá ment akkor is pár órám... aztán bejutottam valahogy a recoverymodba és már össze vissza nyomkodtam mindent, de a cyanogent legalább sikerült letörölnöm.. mostmár nem írja ki, egyszerüen csak valami halvány fényt ad a teló ha bekapcsolom... XD de már felbosszantott, úgyhogy magam akarom megoldani a problémát... nem mintha olyan új, menő telcsi lenne amit érdemes szervízbe vinni... de ez már személyes ügy köztem és a sunyi kis samsung galaxy spica közt. jaigen, android!

köszönöm eddigi fáradozásaid, de lelkesen várom a további segítséged :D

2015. dec. 9. 07:26
 4/5 A kérdező kommentje:
ja a végét lehagytam... szóval hogy ujra akartam tenni az egészet [link] .... de kell hozzá az usb hibakeresés, mert nem csatlakozik a géphez... szoval ez a lényeg..
2015. dec. 9. 07:31
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Hmmm...

Szerintem itt egy teljes újraflashelés segíthet csak ,az eredeti gyári rommal.

Erre a Kies képtelen, ehhez az ODIN fog kelleni.

Tudtommal azzal az újraflashelés flash módban történik, azt meg kikapcsolt készülékről éred el, USB debug mód nem kell.

Keress egy eredeti gyári romot és ODINNAL tedd fel.

2015. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!