Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy mondjam el? Mennyi idő a...

Hogy mondjam el? Mennyi idő a javítás? Karacsonykor már meg lesz?

Figyelt kérdés
Ma a suliban az előző szünetben le ejtettem a telefonom és be repedt a képernyő.. apuéknak hogy mondjam el? Nem merem.. az egész tiszta repedés. Reméltem hogy egy álom, de nem.. soha nem repedt még be.. remeleg, alig tudok írni.. azt hiszem hogy 2 év garancia van rajta. Mennyi idő mire kiadják? (Samsung Galaxy Ace 4) több mint egy éve meg van. De ha nem 2 év garancia, hanem egy, akkor mennyibe fog kerülni? 12L :(
2015. dec. 8. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Előfordul, felnőttel is, hogy leejt bármit. Ezért mi okból kell ennyire rettegned, hogyha megmondod a szüleidnek?

Garanciában nem javítják.

2015. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A garancia alapjáraton nem vonatkozik erre. A cseréje kb. 15-20 ezer.

Hogy mond meg? Nyilván nem direkt vágtad földhöz, emberi hiba, bárkivel megeshet, csak megértik a szüleid.

10 éve leejtettél egy telefont nagy eséllyel nem lett baja, mert volt rajta egy 1,5 colos kijelző, körülötte megy egy fél tégla. De a mostani telefonoknál ez kb. elkerülhetetlen, ha egyszer elejti az ember.

2015. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az én szüleim ezen is ki fognak akadni.. hiába mással id történhetett volna. Hány hét lesz? Az osztalyom szerint már hétvégén meg lesz
2015. dec. 8. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Az hogy elejted az nem olyan nagy probléma. Inkább az a baj hogy minek mutogatod a suliba. Szörnyű hogy a mai gyerekek egyátalán nem tudnak mást csinálni , csak nyomogatni azt a szart.
2015. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen, ez a drága szar a zsebemben volt mikor futás közben ki esett. Nem tudod mi történt, de úgy csinálsz mintha minden ember függő lenne. Köszi, de engem nem kell hasonlítgatni, de köszi.
2015. dec. 8. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!