Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Windowsos mobilokhoz is jók...

A Windowsos mobilokhoz is jók az ilyen Bluetooth-os fényképkioldók vagy zenevezérlők? Van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 19:13
 1/6 anonim válasza:
Működik, tekintve hogy a Bluetooth ugyanaz rajta
2015. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem biztos, hogy az alap kameraprogram és az alap médialejátszó tudja kezelni a külső, blurtooth-os vezérlést, mert ez csak attól függ hogyan van megírva. Állítólag az Androidosok közül sem tudja mindegyik alapból. Bár ha nem is tudja, gondolom azért le lehet tölteni olyan programot hozzá, ami kezeli, de ebben nem vagyok biztos.
2015. dec. 8. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a windows 10-es és a windows phone 8.1 update 2-es (csak a lumia 735-re, 930-ra jött ki frissítésként, és a lumia 640/640 XL jött azzal.) mobiloknál működik.
2015. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, 3-as vagyok, a zenét kezeli bármelyik, amit az előbb írtam, az a kamerára vonatkozik
2015. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, közben itt is olvastam, hogy (ezek szerint az alap) 8.1 nem tudja kezelni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


De akkor a számléptetést, hangerőállítást kezeli mindegyik, az alap 8.1 is? Mert nekem az fontosabb lenne, mint a képkioldó.

2015. dec. 8. 19:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, és programot sem lehet letölteni, amelyik kezelni tudja a képkioldót? Mert gondolom akkor itt az oprendszerben nincs benne a támogatás.
2015. dec. 8. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!