Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan szolgáltató ahol új...

Van olyan szolgáltató ahol új előfizetéssel, ténylegesen 0 ft-ért lehet elhozni a telefont? Eddig mindenhol ahol néztem, akkor is kell ott fizetni úgy vettem ki, a telenorba meg is kérdeztem, és ott kérnek "0-ft-ért elhozható" telefonért 20 ezret.

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy milyen telefont és milyen előfizetéssel. Mert ha alaposan elolvasod, általában kiderül, hogy az ajánlat olyan előfizetésre vonatkozik, ami már egy drágább kategória. Olcsóbbal pedig más áron kapod meg a készüléket.
2015. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tubysmith válasza:

Alsóbb árkategóriás készülékeket lehet így, 0 Ft induló részlet + 12/max 24 * x ezer Ft - ért elhozni.

Tiszta üzleti kockázat számítás.

Az előfizető gazdasági előélete is számít,

pl. ha voltál előfizetőjük már (bármikor),

tudják hogy rendesen, időben fizetted-e a számláidat,

vagy gyakori volt a csúszás.

2016. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!