Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tegnap vettem egy Lenovo...

Ha tegnap vettem egy Lenovo A2010-es telefont a Media Marktban, de nem működik jól, akkor ha visszaviszem csak a cserére számíthatok vagy visszakérhetem a pénzemet is?

Figyelt kérdés
A hibája annyi, hogy ki-bekapcsolgat néha, amikor úgy gondolja és az érintőképernyő se mindig reagál egyből, csak többszöri "koppintásra", nem mindig, de előfordul. Ilyen hibával mit tudnak kezdeni? Mert az is felmerült bennem, hogy vennék egy másik készüléket, mert ezek után nem bízom meg ebben a gyártóban sem, csak nem tudom, hogy lehetséges-e a Media Marktban a beszámítás vagy a pénzvisszafizetés.

2015. dec. 9. 13:54
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:

Ha on-line fizetted ki, akkor 14 napod van visszakérni a pénzt.

Ha hibás (látszólag az), akkor 3 napig visszaviheted és ki kell, hogy cseréljék egy ugyan ilyen készülékre. A pénzed nem kérheted vissza.

2015. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem kérheted vissza 3 napon belül. Vagy csere, vagy pénzt adnak vissza. Vagy vehetsz drágábbat ráfizetéssel, vagy olcsóbbat akkor visszaadnak.
2015. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tengor ***** válasza:
#2, alátámasztanád? Sehol nem találok erről infót, csak a 3 napos cseréről.
2015. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én azért gondolnám, hogy beszámítják egy drágább készülék árába, mert az nekik is megéri, ha több pénzt hagyok ott.
2015. dec. 10. 11:05
 5/14 Tengor ***** válasza:

#4, megéri? A régi telefonnal mit kezdenek? Nem adhatják el újként.

Egyébként megkérdezted már őket?

2015. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Visszavittem a telefont. Ott a vevőszolgálaton megnézte egy mobilos munkatárs (egyébként mondta is, hogy ebből a típusból nagyon sokat visznek vissza különböző hibákkal) és egyből mondta, hogy pénzvisszafizetés nincs, viszont le lehet vásárolni a készülék összegét.
2015. dec. 10. 20:26
 7/14 anonim ***** válasza:

3 munkanap csere...

Hát igen, általába veszünk másikat, beszámítják a cserét.


Mit vettél,ajánlottak?

2015. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az eladó mindenképpen egy 20 ezer forinttal drágább telefont akart eladni nekem, azok utána is háromszor-négyszer megemlítettem neki, hogy nem fér bele a keretbe sajnos, csak erősködött, de végül egy Huawei Y625-öt vettem.
2015. dec. 13. 17:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Én csak azért csodálkozom ennyire, mert én is vettem telefont a Media Marktból. Alapból pixel hibás volt, visszavittem még aznap, kérdezték kicseréljék vagy a pénzt adják vissza, mondtam ilyen telefon nem kell, kihoztam egy Huawei-t, aminek a hangszórója nem működött, akkor kértem vissza a pénzt, és vissza is kaptam.
2015. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amire kicserélték, sokat fizettél rá?

Lehet én is cserélek, amit vettem. 1 hangot ad, jelezte hogy usb eszközt észlel. Nem értem... Beadott egy ablakot is, észlel " új hawdwert ". Számgép nem látja, mikor a meghajtóknál keresem. :(

Laptopra is megpróbálom, hátha...

Tegnap mondták 3 nap csere, 2 év garancia. ( Azért írtam tegnap.. ).

Imádom az ilyent, kinézed, megveszed. Nem kóser. Csere van, de jóval drágábbra akarnak " rászedni "

2015. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!