Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi különbség az eredeti...

Mi különbség az eredeti Iphone 4, és a klón között?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy Iphone 4 telefont (jofogásról), és ugye utánvételesen rendelném meg,és arra lennék kíváncsi, hogy külsőleg, hogy ismerem fel eredetileg?(kép alapján)

Tudom, hogy belsőleg a klón az nem tud annyit, meg az Op rendszer se olyan, de külsőleg lennék csak rá kíváncsi.

Köszönöm előre a segítségeket!


2015. dec. 10. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérsz egy képet a telefonról, ő küld neked egy eredetiről képet, te örülsz, ő meg postára adja a klónt.

Egyébként meg millió meg egy képes leírád és youtube videó van a neten arról, hogy milyen kinézetbeli különbségek lehetnek egy eredeti és egy klón között.

De így is simán átverhetnek a már említett okokból. Jobb a személyes átvétel.

2015. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki fognak röhögni ha egy klónnal fogsz villogni a suliban.
2015. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
kép alapján nehéz, mert már nagyon jó hamisítványok vannak. Max ha egymás mellé rakod azt meg az eredti képét és az elválasztásokat, arányokat, részleteket összehasonítod. Élőben 2 perc alatt rá lehet jönni. Pl nincs AppStore.
2015. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kulsore nehez. Kerd meg hogy kuldjon screenshotot az IMEI-el, es keress ra az interneten. Ki kell adja hogy kb hol volt vasarolva, mennyi idos, icloudos vagy nem, hany gigas meg mindent.
2015. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


az utolson megtudod hogy ki van e szedve belole az icloud, ez fontos mert nagyon porul jarhatsz ha icloudost veszel.

2015. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát na igen, rengeteg módon át tudnak verni.

egyrészt nyilván azzal, hogy klónt küldenek...mi a garancia rá, hogy a küldött képen az ő telefonja van? semmi.

mi a garancia arra, hogy nem egy pár követ rak bele egy dobozba, és azt adja fel neked? semmi.

te csak átvétel után tudod megnézni a csomagot, miután már kifizetted.


aztán az említett iCloud zár is...mennyiből tart azt mondani, hogy nincs vele semmi gond, ki van mindenből lépve? semmiből...azt mond, amit akar.


imei számot bediktálva is vannak trükkök. autós átveréseknél jellemző ez inkább. elkérik az autó alvázszámát egy valós hirdetőtől, mert "le szeretné informálni az autót márkaszervízben". megadja, és kész is, neki már van is egy alvázszáma...felrakhat egy ugyanolyan hirdetést, és ha valaki kéri az alvázszámot, hát szépen leírja azt, ami a birtokában van. az érdeklődő meg tényleg elmegy márkaszervízbe, látja, hogy igen, valóban ez az az autó, amiről a hirdetés szól...és így már csak kérni kell tőle előleget előreutalva, mert "rengetegen érdeklődnek az autó iránt, le kell foglalni, ha érdekel".


ugyanez az imei számmal. valós hirdető megadja a csalónak, a csaló meg azt a számot küldözgeti másoknak...te meg megnyugszol, hogy ohh, ez valóban az az iPhone, amit hirdet, és már ugrassz is bele a vásárlásba.


használt telefont csak és kizárólag személyesen veszünk...alapszabály.

ha nem tudsz, akkor ne vegyél...bár te felelősséged, csak ha aztán előfordul a fentebb említett esetek egyike, akkor előre mondom, hiába futsz a rendőrségre, felveszik a jegyzőkönyvet, és ennyit tehetsz. a kutya nem fog vele foglalkozni, te meg buktál 10-20ezret...

egyébként sem érdemes iPhone 4-et venni, elavult szar már...legalább egy 5/5C-t kéne venni, ha már valami használhatót akarsz...ha meg nincs pénzed iPhone-ra, akkor ne vegyél.

a f_szom se szereti utána hallgatni, hogy "vettem egy iPhone 4-et, mert az iPhone-okat mindenki dícséri, aztán közbe ez meg tiszta szar, lassú..." és hasonló véleményeket...

2015. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kaptam egyértelmű, és kevésbé egyértelmű válaszokat!

Majd jobban megnézem, és lehet marad a személyes! De amúgy, nem vagyok már sulis, de azért köszi a választ!

Egy normális telefont akarok, ami nem adroidos, mert az andoiddal már megjártam, a samsungokról meg nem is beszélnék..

2015. dec. 10. 21:50
 8/13 anonim ***** válasza:
De hiába, ha ez sem lesz "normális". Az iPhone 4 már 5 éves, teljesen elavult. 100%, hogy lassú lesz, és szaggatni fog. Biztosan nem leszel vele megelégedve.
2015. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

4S-re jönnek még mai napig is a frissitések, az ultosó 9.2 a tegnap jött be, állitólag gyorsító indexelés van benne.

A 4-re már nincs frissebb mint iOS 7, ez egyrészt előny is mert a 8-as belassitotta a régi modelleket.

2015. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én használtam pár hónapig iphone négyet és egyáltalán nem volt lassú.
2015. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!