Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenoros m4 aqua sd kártyára...

Telenoros m4 aqua sd kártyára telepítés megoldás?

Figyelt kérdés
van egy m4 aqua telenor függő telefonom és szeretnék valami megoldást találni hogy az sd kártyára tudjak telepíteni google már napok óta nem barátom.próbáltam egy klikes rootot,nem lehet mert függő.angolul nem nagyon értek bár már támasztottam fel az m2em flashtool segítségével rootoltam is már telefont,de most valahogy mindig falba ütközök és magyar leírást nem is találok.hogy oldják meg a mai fiatalok hogy sok alkalmazást letudják tölteni a telefonra úgy ha valamilyen hálozattfügő a telefon?van más megoldás mint a root?sokan írnak itt hülyeséget hogy be lehet állítani az sd kártyára mentést,ez igaz is az 5éve volt x10 mini pro-mon volt ilyen lehetőség,akkor a másik tábor az aki azt javasolja hogy átlehet a beállításoknál állítani hogy áthelyezés az sd kártyára.na ez sem igaz mert ha áthelyezek egy másfél gigásnak mondott játékot érdekes módon nem lesz több helyem a belső tárhelyen.tehát erre keresek valami megoldást hogy a playből tudjak letölteni az sd kártyámra mert ez a 2gb semmire se elég nem hogy 5-6 nagyobb alkalmazásra.

2015. dec. 10. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a root segít.
2015. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogy lehet rootolni?one click nem működik mert hálozatfüggő a telefon.
2015. dec. 10. 15:18
 3/3 anonim válasza:
Hali. Sikerült megoldani valahogy? Mert ez engem is érdekelne.
2016. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!