Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A facebook messengert ki...

A facebook messengert ki lehet kapcsolni?

Figyelt kérdés
Ahogy bekapcsolom a wifit vagy a mobil internetet azonnal bekapcsol és látszik hogy ki küldött üzenetet. Nekem jobb lenne ha privát lenne, de nem találok ilyen opciót. Esetleg lehet rá jelszót tenni, vagy valahogyan ki lehet kapcsolni? Köszönöm szépen a segítséget!

2015. dec. 10. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam így működik:

Alkalmazások- messenger leállítás.

2015. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ugy, hanem a Notifications > Disable. Magyerul nem tudom pontosan hogy van, iphone-on az Altalanos > Ertesitesek menuben asszem, androidnal pedig az App Manager-ben megkeresed az appot es annak az egyik opcioja az Ertesites, ki lehet kapcsolni.
2015. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kipróbáltam.Tegnap oké is volt. Ma viszont ugyanúgy feljött a chat fej, mint korábban, amikor bekapcsoltam a wifit. Pedig az ertesitesek ki vannak kapcsolva. Azt sem értem miért nem lehet jelszót rakni rá mint a facebookra. Lehet inkább törölni fogom.
2015. dec. 11. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, próbáltam én is az értesítést kikapcsolni és csak feljön a karika. Úgy tűnik a háttér app mode-ot ndm lehet végleg kikapcsolni androidon. iPhone-on van ilyen, background app off.
2015. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van egy olyan alkalmazás, hogy Applock, azzal le tudsz kódolni mindeni alkalmazást ami a telefonodon van ! :)
2015. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!