Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szép mintás (lányos, cuki)...

Szép mintás (lányos, cuki) viszonylag sötét (ne színeződjön) műanyag/szilikon tokok Nokia Lumia 735-re?

Figyelt kérdés
Keresgéltem több oldalon, de csak keveset találtam ami tetszik. Ha esetleg ismertek olyan oldalakat ahol vannak ilyesmi tokok( ha lehet sima hátlap, és ne ráhajthatós), és linkelnétek is, azt megköszönném! :)Én főleg műanyag kövesnek örülnék, de olyat nem nagyon találtam. De persze jöhet mindenféle sötétebb színben, hogy később ne látsszon annyira rajta a kosz, és ne színeződjön el annyira. Köszi!

2015. dec. 11. 13:31
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ha még aktuális a kérdésed, akkor tudok segíteni. Én eBay.com-ról rendeltem tokot a Lumia 830 típusú telefonomra. Írd be a keresőbe, hogy "HEAD CASE Nokia Lumia 735", majd pipáld ki oldalt, hogy "Free shipping". Ki fog adni rengeteg találatot. Van közte szilikon tok, valami ridegebb műanyagból készülő tok, ráhajtós tok, mindenféle, tényleg. Németországból érkezik a tok, nekem 8-9 munkanap alatt érkezett meg. 2000-2500 egy tok, szóval nagyjából annyi, mint itthon a boltokban. Jó minőségűek, megéri. :)

Egyébként a műanyag köves tokokat nem ajánlom. A fele kihullik.

2015. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!