Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6splus-ra 16gb elég lessz?

Iphone 6splus-ra 16gb elég lessz?

Figyelt kérdés

Kb 300 kép kén rá plussz 100valamennyi zene (még nincs iphonem, e tervezem) csak nem tudom jó lessz e a gb..

a mostani telefonom 6gb-s és 156 zene 300 kép és néhány videó van rajta de ugy is gépen tárolom öket szóval nem baj (lgm van) és iphonom lesz szóval kinek jó és kinek nem a 16gb?:)


2015. dec. 11. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Tudod mit jelent a GB? (mert nem gb!!!)


GigaBájt a GB. 300 kép 500MB (0,5GB) környéke lehet. 150 zene 1GB környéke, függ a hosszától, meg a minőségtől (bitben megadva)...


Ha telerakod még minden semmirevaló programmal akkor is marad helyed... Egy átlag felhasználó 4-8GB tárhellyel elvan egy telefonon.

2015. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek! és köszönöm a választ! igazából csak fb, messenger instagram snapchat és ennyi lenne letöltve semmi más alkalmazás.c:

kivéve ha valamelyiket lecserélem.

de akkor törlöm és az helyére megy valami más:)

2015. dec. 11. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
16GB bőven megfelelő neked. Gondolom lány vagy. Akkora területen simán elférsz majd :)
2015. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon kevés lesz a 16 GB! Komolyan!
2015. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Nyugi, nem lesz kevés.


4es, gondolm csak beszólásként írtad :"D

2015. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
2015. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen teszteknek nem kell hinni... Az a céljuk, hogy a nagyobb tárhellyel rendelkező, drágább eszközöket adják el.


Érdekes... Én megvagyok egy 4GB belső tárhellyel rendelkező telefonnal, holott napi szinten sokat használom? És még van 1GB szabad helyem is. És frissíteni is lehet (bár nem iOS) de ha csak ennyire használja és tényleg kell 4GB (amitől még egy játékfrissítés is kisebb!!! szóval nem hiszek a meséknek) 12GB-t akkor se fog elhasználni.

2015. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, és 3-5-ös választ adó!!:)
2015. dec. 11. 18:24
 9/10 Osynho ***** válasza:

Mekkora egy iPhone 6 Plus-sal készített fotó mérete, ha nem tömöríted agyon? És egy perc normál videó mekkora? Z3 Compactom van, de elég gyorsan elfogy a 16GB-nyi hely, pedig 1db játék, vagy nagyobb program nincs telepítve rá. Levettem 8 mpixelre a képek méretét, mert felesleges a 20, így átlagban 3mb 1db kép. 1 perc full hd videó (tud 4k-t is) 150mb. Értem én, hogy lehet cloud-ba menteni, stb, de ha veszel egy ilyen drága telefont ne arra kelljen már figyelni, hogy a videó felvétel közben vajon elfogy-e a hely.


156 zene nem tudom mit jelent, de gondolom nem 64 kbit/s-os mp3-at hallgatsz, ami már hallgatható, az 192, de inkább jobb minőségűt célszerű keresni, ha érdekel, hogy szól. 320-asból 1 perc több, mint 2mb. Számold ki, mennyit foglal pár album...


Aztán egy navigáció, térképekkel (még ha nem is teljes Európa van rajta) szintén több GB. Játékok szintén.


A 16GB-os tárhelyből kapásból kevesebb az elérhető az oprendszer miatt. Akinek elég 4gb, az nem tudom mire használja a telefonját (az 25 perc full HD videófelvétel, és még ki se használtam, hogy tud 4K-t is), de sms-ezni, meg hívást kezdeményezni/fogadni felesleges iPhone / plus-t venni, multimédiás felhasználásra pedig kevés a 16GB.

2015. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Osynho ***** válasza:

"Mint a címből már megtudhattuk, a felhasználók többsége megelégszik a piacon kapható legkisebb modellekkel. Legalábbis az eladásokból ez állapítható meg, hiszen a vásárlók 91 százaléka választja az adott telefonból elérhető legkisebb modellt."


Nyilván, mivel brutális felárat kér az Apple a nagyobb tárhelyért. Ki van ez találva. Én vettem 3 ezerért egy 16-os kártyát és kész, iPhone esetében egy másik teló árát kell leszurkolni kicsit több memóriáért.

2015. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!