Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Doogee X5...

Mi a véleményetek a Doogee X5 PRO okos telefonról?

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Remek telefon
2015. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamerája 0, de nagyon jól beárazták
2015. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ár/érték arányban a legjobb. Kamerája nem valami nagy cucc, de ugyan ezt tudja egy 70ezer fölötti samsung. veszíteni nem lehet vele. Aki egyszerűen telefonozni, facebookozni, gyengébb 3d-s/sima játékokkal játszani annak tökéletes
2015. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én anyukámnak vettem születésnapra, hogy könnyebben tudjuk tartani a kapcsolatot. Kamerája elég pocséknak mondható, de a hardver ennyi pénzért nagyon jó. A telefon nagyon masszív, jól is néz ki. Képernyő is nagyon szép képet ad. Alkalmazások, játékok probléma nélkül futnak rajta. Szóval ha nem fontos, hogy profi minőségű képeket csinálj akkor nagyon jó választás. Ebben az árkategóriában nem igazán van több használható androidos, csak a Windowsos Lumiák. Nekem az van.
2015. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem vagyok nagy képkészítős szóval akkor tökéletes! Még egyszer köszi!
2015. dec. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!