Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Samsung Lg Xepria

Figyelt kérdés

Lenyeges dolgok inkabb a minnel szebb kepek es a belso memoria nagysaga


Amin gondolkozok:

Samsung galaxy s4

Lg g2

Xperia z1


melyiket vennetek?

vagy milyen hasonlo kategoriaju telefont ajanlanatok?


2015. dec. 13. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
xperia z1-est nem mivel már szoftveres támogatást nem kap, igaz még a minap kijött de a 6-ost már nem kapja meg, inkább z3 / z5
2015. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én egyiket se venném meg. nekem az android egy idő után már állandóan lefagyott és minden baj volt vele. aztán vettem egy lumia 735-öt. fél éves a telefon, semmi ilyen gondom nincs vele és olyan szép képeket lehet vele csinálni, hogy bef*sok tőle. igazából bármelyik lumia jó. soha többet android.
2015. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az S4-ből mindenképp az LTE+ (i9506) verziót venném, ugyanaz, csak sokkal gyorsabb a processzora, mivel az eredeti Snapdragon 600 helyett 800 van benne, abban is kicsivel mégfeljebb húzva az órajel (4 x 2.3 GHz).

A G2 nagyon jó, én is nézegettem egy időben, egyik haverom is elégedett vele, a kamerája pedig szinte tűéles képeket csinál. Viszont mivel kártyával nem bővíthető a memóriája, érdemesebb a 32 gigás változatot venni belőle, hogy legyen elegendő szabad tárhely, a rendszer ugyanis 8 gigát lefoglal!

A Z1 pedig hát igen... jó telefon, de ebben a kategóriában már csak a kamerájával tűnik ki.

Én azt mondom, ha 100 ezer Ft nem gond, vegyél inkább Sony Xperia Z2-t, de még az LG G3 és a Honor 6 se rossz!

2015. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!