Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GSM-ben mennyit adnának egy...

GSM-ben mennyit adnának egy Samsung Galaxy S5-ért és egy iPhone 5C-ért összesen?

Figyelt kérdés
Illetve külön nagyjából mennyit adnának értük. Mind a kettő tökéletes állapotban van. Válaszokat előre is köszönöm. :D

2015. dec. 13. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 150re tippelnék.
2015. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megvannak a papírjai akkor se sokat mert a gsm-esek mindig lehúznak mert nekik kell a haszon. Ha nincs papír, akkor eljátssza a jófejet hogy nem veszi be papír nélkül de ha 2x visszamész és olcsóbban akarod adni be fogják venni és akkor nem kérnek papírt, de akkor mondjuk 40ért vinnék az egészet. Láttam, hogy ez hogy megy.... :(
2015. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jócskán lehúznának. Többet ér, ha eladod őket magánszemélynek.
2015. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!