Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első okostelefonnak mi lenne jó?

Első okostelefonnak mi lenne jó?

Figyelt kérdés

Ötvenes, technikai téren nem igazán járatos hölgynek szeretnék okostelefont venni. Eddig még nem volt ilyen telefonja, úgyhogy tökéletesen megfelelne egy középkategóriás készülék, amely könnyen megbirkózik az olyan alap dolgokkal, mint Google-ös keresés, Facebook, gmail, mailban átküldött fájlok megnyitása stb. és viszonylag jó a kamerája. (Utóbbi se kell, hogy csúcskategóriás legyen, csak azért mégis elfogadható.) Ennél több egyáltalán nem fontos, csak az alap dolgok zökkenőmentesen működjenek és ne haljon meg pár hónap alatt a gép!

Alapvetően Samsung telefonban gondolkozok. Eddig a Galaxy Core, Galaxy J1 és Galaxy Trend 2 készülékekkel szemeztem.

Lenne valami javaslatotok, hogy melyik lenne a legjobb? Vagy ha tudtok jobbat ezeknél, mi lenne az?

Előre is köszo.



2015. dec. 12. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el ezeket az alsó kategóriás Samsungokat, nem érik meg, mivel lassúak, rossz minőségűek, ebben az árban ezek a legrosszabb mobilok.

A leírtak alapján neki elég volna egyí Lumia 435 is, esetleg Lumia 532

2015. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem lumia 435 van, ami az első. Egy hibája van mindenképpen, hogy kikapcsolt állapotban nem ébreszt!

Egyébként elárulom neked és mindenkinek, hogy "okos" telefon nem létezik! Jó lenne már, ha némi értelemre is szert tennének az embernek látszó élőlények...

2015. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
A Sony xpéria E 2105 szerintem tökéletes lenne,nagyon egyszerű használni,megbízható sose fagy le.35-40 ezer között már meg lehet vásárolni.
2015. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és IPS kijelzője van 5"
2015. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Nekem Sony Xperia m4 aqua telefonom van. Nekem teljesen tökéletes. Egy hibája van neki. 8 GB a belső tárhely. De ez a höogyet nem fogja zavarni mert úgy sem játszik rajta. Alkalmazásoknak meg elég ez. Memóriakártyát bele aztán tud. Ideózni.meg fényképezni amennyit akar. Aksija jól bírja viszonylag, 5 colos kijelző, 8 magos proxesszor 2 GB RAM, elvileg még vízálló is másfél méterig és 30 percig. Ja és 13 megapixeles hátlapi kamera 5 megapixeles előlapival.
2015. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!