Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung galaxy tab s 10.5-ös...

M@teee kérdése:

A Samsung galaxy tab s 10.5-ös tablet megkapja szerintetek az Android 6. 0 Marsmallowot?

Figyelt kérdés
És ha igen kb. mikor?

2015. dec. 13. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fogja megkapni sztem :/

Nekem tab s 8.4 van és 5.0.2 a max rajta :/

Pedig hardverileg siman birná az MM-et

2016. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uggyan így vagyok a 10.5-ömmel. Hardverileg elviekben jól kéne vinnie, de még az 5.1-et se kaptam meg rá, nem, hogy a 6.x-et én is 5.0.2-t használok. Persze semmi baj sincs vele, de azért ez anno a csúcskészülék volt ergo elvárnám a frissítést.
2016. máj. 2. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

En is, de sztem nem volt akkora sikere.

Lehet a muanyag haz miatt.


Tab s2 nyomatják az megfogja kapni.

De az sztem borzadály. Kijelzoje is rosszabb..

2016. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem annyira jön be az új Samsung design,(de nem is csúnya azért) vmi oknál fogva nekem tetszik ez a sebtapasz mintás pöttyös hátlap... De a 4:3-as kijelző tényleg vicc kategória.
2016. máj. 3. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen a 4:3 gondoltam,meg az hogy nagyon ipad copy lett az már.
2016. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ipad (ipay) copy, de egyszerúen nem értem, hogy miért jó az üveg hátlap? Nekem a szálcsiszolt fém tetszin a legjobban.
2016. máj. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!